dzusu: isteni brownie - Tárlat Étterem Mór

Tárlat Étterem Mór értékelése
8. helyezett a 17 móri étterem közül

isteni brownie

2014. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. december 1.
Barátnőmmel ültünk be ide egy vacsira, mert nem volt időnk főzőcskézni :) A hely nagyon elegáns, tiszta, a pincért nagyon gyors és kedves volt. Az adagok bőségesek és isteni finomak. Barátnőm ajánlotta, hogy ő már evett itt browniet és mennyei volt, így nekem is ki kellett próbálnom :) És nem csalódtam, ez a sütemény itt megéri az árát. Az étterem bővíthető egy nagyobb teremmel, ami most zárva volt, de szerintem kiválóan alkalmas kisebb-nagyobb igényes rendezvények lebonyolítására.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni dzusu felhasználót?    Igen

8060 Mór
Deák Ferenc u. 68

2018. augusztus 29.
A Tárlat étteremben rendkívül kedvező árú a menü, 1150 ft két fogás. Végső soron szerencse dolga, hogy aznap, amikor az ember ott jár, nem móriként, mit adnak. Jómagam például végignézve a honlapon az e sorok írásakor érvényes menüt, csülök péknét szívesen eszem menüben, mákostésztát kevésbé....