8060 Mór, Deák Ferenc u. 68

Deszk
Battonya
Létavértes

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 29.
A Tárlat étteremben rendkívül kedvező árú a menü, 1150 ft két fogás. Végső soron szerencse dolga, hogy aznap, amikor az ember ott jár, nem móriként, mit adnak. Jómagam például végignézve a honlapon az e sorok írásakor érvényes menüt, csülök péknét szívesen eszem menüben, mákostésztát kevésbé.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 13.
Sok évvel ezelőtt jártunk már itt, akkor sem csalódtunk és most sem! Udvarias és gyors kiszolgálás, ízletes az étel, bár mi igyekszünk menüs helyet keresni, de egyáltalán nem csalódtunk. Ottjártunkkor sokan voltak, ami alapvetően azt mutatja, ismert és kedvelt hely. Az étel bőséges volt, nagyon elégedettek voltunk. Remélhetőleg járunk még arra, természetesen visszatérünk!

2017. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi rendezvény keretében jártunk már néhány alkalommal a Tárlat Étteremben. Az elmúlt időszakban rendkívül ízlésesen átalakították és felújították, így még "otthonosabban" érzik magukat a vendégek. Lehetőség van kisebb rendezvény esetén külön termet igénybe venni. Rendkívül ízletes ételeket készítenek, a kiszolgálás gyors és rendkívül udvarias,figyelmes.
Pécs

2014. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. december 1.
Barátnőmmel ültünk be ide egy vacsira, mert nem volt időnk főzőcskézni :) A hely nagyon elegáns, tiszta, a pincért nagyon gyors és kedves volt. Az adagok bőségesek és isteni finomak. Barátnőm ajánlotta, hogy ő már evett itt browniet és mennyei volt, így nekem is ki kellett próbálnom :) És nem csalódtam, ez a sütemény itt megéri az árát.

2013. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Lányom névnapjára hívtam meg pár embert erre az alkalomra az étterembe. Az ételek finomak és bőségesek voltak, a helység tiszta volt. A kiszolgáló személyzet nagyon kedves és készségesek voltak. SZÉp kártyával lehet fizetni és ez is nagy előny az étteremnek. Mindenkinek ajánlani tudom, ha valaki az útról betér, gyorsan kiszolgálják és tovább folytathatja az útját, nem kell betérni a városba.

Legnépszerűbb csomagok Móron és környékén
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal vagy arcpakolással, wellness-részleg és konditerem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.06. - 2020.12.22.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
2 nap/1 éjszaka 18.000 - 21.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.04.05. - 2020.06.14.
Hotel Jade
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.04.12. - 2020.12.31.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.23.
Hotel Pallone
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 7.750 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.30. - 2020.10.03.

Szállodák Mór környékén
Holiday Hotel Csopak Mór
Hotel Yacht Wellness & Business Mór
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (2 éjtől)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)

Tárlat Étterem MórX