B.Sándor Budapest: Remek három nap volt, - Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór értékelése
1. helyezett a 4 móri szállás közül

Remek három nap volt,

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10.
A szoba minden igényemet kielégített, tiszta, szép, rendes. Az ellátás várakozáson felüli, jó minőségű kiados reggeli, vacsora.A személyzet udvarias, mindenben segitőkész. Az Öreg Prés Éteremben eltöltött vacsorát követöen a tulajdonos kérésünkre bemutatta a muzeumot és az ott lévő szálloda szobáit ami nagyon tetszet. A tulajdonos személyében egy vendégszerető igazi menedzsert ismertünk meg .A vacsorához felszolgát móri borok kiváló minőségüek.

Személyzet:

Szeretnéd követni B.Sándor Budapest felhasználót?    Igen

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór
8060 Mór
Dózsa Gy.u.111.

2019. szeptember 5.
Csak pár napot tudtunk most itt tölteni, de vissza fogunk még menni! Pihenésre, kikapcsolódásra ideális hely! A személyzet is nagyon kedves mosolygós, látszik, hogy nem kényszernek érzik foglalkozni a vendéggel. :) A szoba kényelmes,nagy. Az ételek finomak, helyi sváb...

2019. augusztus 19.
+Személyzet tagjai nagyon kedvesek és segitökészek voltak. +Szobák,Udvar,egyéb helységek szépek és tiszták. +Ételek változatosak és rendkivül finomak. +Szolgáltatások megfelelöek voltak számunkra,pihenés csendes nyugodt környezetbe. -Sajnos minimális negativumot kell irnom de ez nem a wellnes...

2019. augusztus 13.
Majdnem tökéletes első családi nyaralásunk volt. Az egyetlen dolog ami nem volt 100 %-os az a wellnes rész. A gyerekmedencébe akkorát kell lépni, hogy bele tudj menni kisbabával, hogy az életveszélyes mutatvány és nagyon hideg volt a vize, valamint jönnek fel az apró kis csempék és így megvágja...

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark, Mór kiemelt csomagajánlatai
 - Együtt a család (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, lovaskocsizással, gyermekek részére lovaglással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-06 - 2020-12-22
 - Ásó, Kapa, a Hétkúti Nagy Kaland (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 20.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, kádfürdővel, romantikus programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-02 - 2020-12-22
 - Ajánlat 45 év felettieknek (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal vagy arcpakolással, wellness-részleg és konditerem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-02-06 - 2020-12-22