Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór ★★★★

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór
2. helyezett Mór

8060 Mór, Dózsa Gy.u.111.

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór a térképen

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór értékelése:

1. helyezett a 4 móri szállás közül
6. helyezett Közép Dunántúlon - 355 szállás közül

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór bemutatkozása

A Hétkút Wellness Hotel & Lovaspark a 81-es főútról Mór felé kanyarodva közelítheti meg, a Vértes és a Bakony között található kisváros ad otthont a változatos programokat, wellness-szolgáltatásokat, kényelmes szobákat kínáló szállodának. A szálloda premium, kiemelt premium, superior kategóriájú szobákkal és négy darab lakosztállyal rendelkezik. A szobák berendezése az osztrák Voglauer gyár bútoraiból áll.

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór képei

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór
Szállások Mór városában
Wellness csomagok Mór városában

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór vélemények

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 10.
Az értékelésből látszik,hogy alapvetően mindennel maximálisan elégedettek voltuk. külön kiemelném a személyzet készséges, kedves hozzáállását a vendégekhez.
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 10.
A hotel nagyon hangulatos, nagyon tetszett. A szoba kényelmes, az ellátás - a reggeli és a vacsora is - nagyon bőséges és finom volt. A személyzet különösen nagyon kedves! A wellnes szolgáltatás is kiváló. A lovaskocsikázás is kellemes volt. Összességében nagyon elégedettek voltunk, nagyon jól éreztük magunkat ezen a hétvégén.

mary-anna TOP szállásértékelő
2017. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. április 3.
Konferencia kapcsán voltunk itt. Kissé unalmas a hely, maga a szállás rendben van. A wellness gyönyörű, de a szauna reggel 8-kor- nyitáskor- még nem működött. Később tudtuk meg, külön kellett volna szólni, hogy bekapcsolják (??). Hiányoltam a gőzt. A reggeli átlagos. Ami kiemelendő, a személyzet mosolygós, derűs, segítőkész. A parkolás ingyenes

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 20.
Pozitívum:
- készséges és kedves személyzet;
- kiemelkedően jó ételek. A reggeli bőséges és finom. Rendkívül finom vacsora. - kényelmes és nagy szobák
- szép környezet, jó elhelyezkedés, jó program lehetőségek
Negatívum:
- a wellnessbe az úszómedence víze hidegebbnek tűnt, mint a kiírt 26C. - a szaunák mellől hiányoltam a merülőmedencét, bár lehet hogy az úszómedence ezt váltotta ki.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 27.
Gyerekek nélküli kikapcsolódásra vágytunk és ezt maximálisan sikerült is teljesítenünk. A szállás, a wellness részleg, a lovarda és az étterem is kiváló szolgáltatást nyújt. Mi egy ismerős élménybeszámolója alapján választottuk ezt a helyet, de nyugodt szívvel ajánljuk tovább. Nem utoljára jártunk itt :)

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Egy hétvégét töltöttünk itt a családdal (2 felnőtt, 2 gyermek) az őszi szünetben.
A szálloda nagyon esztétikus, hangulatos. Rendkívül figyelmes és kedves a személyzet, kiváló a szervezés.
Nagyon jól éreztük magunkat.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 6.
Nagyon jól éreztük magunkat magunkat, a személyzet kedves, segítőkész, az ételek finomak voltak.Legjobban a lovas kocsikázás tetszett, de örültünk a gyermek foglalkozásoknak is.A medence vize egy kicsit lehetne melegebb. Köszönjük, újra visszamennénk.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8.
Minden rendben volt, azonban a két vacsorahelyszín között zongorázni lehet a különbséget. Az Öreg Prés Étterem kifogástalan, szerintem a szakma csúcsát képviseli mind ételminőségben, mind pedig szervírozásban. A Chef zseniálisat főzött, a pincérek mindent megmutattak, amit egy pincértől el lehet várni. Gratulálok az étterem személyzetének, vezetésének.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 25.
2006 óta a sokadik alkalommal jártunk itt ("a járt utat járatlanért" jegyében), és most sem bántuk meg. Az eddig meglátogatott wellness hotelek közül kiemelkedik a szolgáltatás minőségében és az ár/érték arányban, de ezzel együtt meg tud maradni kedves, családias mértékben: nem tömegszálloda, a személyzetnek "arca" van, miközben hozzák a megszokott, stabil színvonalat.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Eszperente nyelven mesélem el nektek e hely mely mértékben tetszett. Képemet nem lelem, tedd fel te helyettem! Nem kevés helyet kerestem fel személyesen, e helyet kedvelem fergetegesen. Kevesen képesek edzésre véletek, nyeregre éhesek. E helyen meglelheted ezen embereket. Gyermekem, s kedvesem lehetett nyeregben eleget, melyet szerettek és edzettek eleget.

Mór
3 nap/2 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, gyerekeknek lovaglással, gyermek játszóházzal, késői kijelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.13. - 2017.12.17.
Mór
5 nap/4 éjszaka 17.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, nászutas bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, kádfürdővel, éjszakai fürdőzéssel, történelmi sétával, lovaskocsis piknikkel, parkolással
2017.01.03. - 2017.12.22.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
Akár 1 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.02.01. - 2017.12.22.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-központ használatával, borkóstolóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.03.31.
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kuponokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.12. - 2017.12.22.
Bognár Vendégház
Zirc
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, túracsomaggal, arborétum belépővel, szoláriummal, masszázzsal, kirándulással
2017.04.15. - 2017.11.15.
Hotel Platán Székesfehérvár
Akár 1 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, ajándék bekészítéssel, játékos útifüzettel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.09. - 2017.12.31.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strandhasználattal, szombatonként szaunaszeánsszal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.09.30.
Mór
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, ajándék választható programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.11. - 2017.11.19.
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
1-3 éjszaka 19.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness bag bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.02.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 8.600,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.03.
2017.09.11. - 2017.11.19.

Szállodák Mór környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Megnyílt a Balaton első, nemzetközi standard szerint épített és üzemeltetett, négycsillagos...
Akciós balatoni élménynapok (min. 2 éj)
WELLALights (1 éjtől)
Két éjszakás pihenés a Balatonnál (min. 2 éj)

MórX