Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór ★★★★

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór
2. helyezett Mór

8060 Mór, Dózsa Gy.u.111.

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór a térképen

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór értékelése:

1. helyezett a 4 móri szállás közül
3. helyezett Közép Dunántúlon - 357 szállás közül

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór bemutatkozása

A Hétkút Wellness Hotel & Lovaspark a 81-es főútról Mór felé kanyarodva közelítheti meg, a Vértes és a Bakony között található kisváros ad otthont a változatos programokat, wellness-szolgáltatásokat, kényelmes szobákat kínáló szállodának. A szálloda premium, kiemelt premium, superior kategóriájú szobákkal és négy darab lakosztállyal rendelkezik. A szobák berendezése az osztrák Voglauer gyár bútoraiból áll.

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór képei

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór
Szállások Mór városában
Wellness csomagok Mór városában

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór vélemények

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 10.
Az értékelésből látszik,hogy alapvetően mindennel maximálisan elégedettek voltuk. külön kiemelném a személyzet készséges, kedves hozzáállását a vendégekhez.
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 10.
A hotel nagyon hangulatos, nagyon tetszett. A szoba kényelmes, az ellátás - a reggeli és a vacsora is - nagyon bőséges és finom volt. A személyzet különösen nagyon kedves! A wellnes szolgáltatás is kiváló. A lovaskocsikázás is kellemes volt. Összességében nagyon elégedettek voltunk, nagyon jól éreztük magunkat ezen a hétvégén.

mary-anna TOP szállásértékelő
2017. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. április 3.
Konferencia kapcsán voltunk itt. Kissé unalmas a hely, maga a szállás rendben van. A wellness gyönyörű, de a szauna reggel 8-kor- nyitáskor- még nem működött. Később tudtuk meg, külön kellett volna szólni, hogy bekapcsolják (??). Hiányoltam a gőzt. A reggeli átlagos. Ami kiemelendő, a személyzet mosolygós, derűs, segítőkész. A parkolás ingyenes

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 20.
Pozitívum:
- készséges és kedves személyzet;
- kiemelkedően jó ételek. A reggeli bőséges és finom. Rendkívül finom vacsora. - kényelmes és nagy szobák
- szép környezet, jó elhelyezkedés, jó program lehetőségek
Negatívum:
- a wellnessbe az úszómedence víze hidegebbnek tűnt, mint a kiírt 26C. - a szaunák mellől hiányoltam a merülőmedencét, bár lehet hogy az úszómedence ezt váltotta ki.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 27.
Gyerekek nélküli kikapcsolódásra vágytunk és ezt maximálisan sikerült is teljesítenünk. A szállás, a wellness részleg, a lovarda és az étterem is kiváló szolgáltatást nyújt. Mi egy ismerős élménybeszámolója alapján választottuk ezt a helyet, de nyugodt szívvel ajánljuk tovább. Nem utoljára jártunk itt :)

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Egy hétvégét töltöttünk itt a családdal (2 felnőtt, 2 gyermek) az őszi szünetben.
A szálloda nagyon esztétikus, hangulatos. Rendkívül figyelmes és kedves a személyzet, kiváló a szervezés.
Nagyon jól éreztük magunkat.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 6.
Nagyon jól éreztük magunkat magunkat, a személyzet kedves, segítőkész, az ételek finomak voltak.Legjobban a lovas kocsikázás tetszett, de örültünk a gyermek foglalkozásoknak is.A medence vize egy kicsit lehetne melegebb. Köszönjük, újra visszamennénk.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8.
Minden rendben volt, azonban a két vacsorahelyszín között zongorázni lehet a különbséget. Az Öreg Prés Étterem kifogástalan, szerintem a szakma csúcsát képviseli mind ételminőségben, mind pedig szervírozásban. A Chef zseniálisat főzött, a pincérek mindent megmutattak, amit egy pincértől el lehet várni. Gratulálok az étterem személyzetének, vezetésének.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 25.
2006 óta a sokadik alkalommal jártunk itt ("a járt utat járatlanért" jegyében), és most sem bántuk meg. Az eddig meglátogatott wellness hotelek közül kiemelkedik a szolgáltatás minőségében és az ár/érték arányban, de ezzel együtt meg tud maradni kedves, családias mértékben: nem tömegszálloda, a személyzetnek "arca" van, miközben hozzák a megszokott, stabil színvonalat.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Eszperente nyelven mesélem el nektek e hely mely mértékben tetszett. Képemet nem lelem, tedd fel te helyettem! Nem kevés helyet kerestem fel személyesen, e helyet kedvelem fergetegesen. Kevesen képesek edzésre véletek, nyeregre éhesek. E helyen meglelheted ezen embereket. Gyermekem, s kedvesem lehetett nyeregben eleget, melyet szerettek és edzettek eleget.

Mór
3 nap/2 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, gyerekeknek lovaglással, gyermek játszóházzal, késői kijelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.13. - 2017.12.17.
Mór
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, ajándék választható programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.11. - 2017.11.19.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
Akár 1 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.02.01. - 2017.12.22.
Kristály Imperial Hotel
Tata
Akár 1 éjszaka 21.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, masszázzsal, korai érkezéssel és késői távozással, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.12.23.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 24.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi party-val, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, családi és gyermek programokkal, játszóház használattal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
2017.12.23. - 2017.12.29.
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 17.295,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsora korlátlan italfogyasztással, éjféli menüvel, ünnepi programokkal, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.30. - 2018.01.01.
Öreg-tó Club Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ingyenes házi kedvenc elhelyezéssel és ajándékkal, kedvezménykártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.12.18.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.05. - 2018.03.31.
Aura Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 18.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szobai bekészítéssel, aquabárral, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.23. - 2017.12.28.
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
Akár 1 éjszaka 19.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness bag bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.02.
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 29.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, sztárfellépőkkel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermekanimációval
2017.12.29. - 2018.01.02.
Mór
5 nap/4 éjszaka 17.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, nászutas bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, kádfürdővel, éjszakai fürdőzéssel, történelmi sétával, lovaskocsis piknikkel, parkolással
2017.01.03. - 2017.12.22.

Szállodák Mór környékén
Hotel Wellamarin Zamárdi
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Őszi-téli mini wellness (min. 2 éj)
WELLALights (1 éjtől)
Siófoki téli szünet (min. 2 éj)

MórX