Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór ★★★★

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór
2. helyezett Mór

8060 Mór, Dózsa Gy.u.111.

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór a térképen

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór értékelése:

1. helyezett a 4 móri szállás közül
6. helyezett Közép Dunántúlon - 371 szállás közül

Akciós csomagok

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór bemutatkozása

A Hétkút Wellness Hotel & Lovaspark a 81-es főútról Mór felé kanyarodva közelítheti meg, a Vértes és a Bakony között található kisváros ad otthont a változatos programokat, wellness-szolgáltatásokat, kényelmes szobákat kínáló szállodának. A szálloda premium, kiemelt premium, superior kategóriájú szobákkal és négy darab lakosztállyal rendelkezik. A szobák berendezése az osztrák Voglauer gyár bútoraiból áll.

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór képei

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 19.
3 napot voltunk itt a párommal, gyönyörű, csendes helyen van a szálloda, az udvarról megnyugtató kilátás nyílik egy szép zöld dombra. A szálloda végében lovak legelnek, és van egy kis tava is padokkal. Ideális romantikus helyszín pároknak. A szoba és a fürdőszoba tágas, és a modern stílusú fürdőszobában egy nagy ablak is van, így szuper világos van itt.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Nagyon elégedettek voltunk a szállodával. Kiemelném a tisztaságot és a takarító személyzet mosolygósságát és munkához való hozzáállását. Földön kúszó kisbabával különösen fontos volt :-)
A wellness részleg inkább a felnőttek kényelmét szolgálja, mintsem a gyerekek szórakozását, de ezt nem negatívumként említeném, inkább csak megjegyzés.

2017. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. november 28.
2017. október 13-tól 15-ig voltunk a Hotel vendégei. Kollégákkal érkeztünk 10 fővel. Már vártak minket, nagyon kedvesek udvariasak voltak. A szobák elosztásánál is figyeltek arra, hogy együtt érkeztünk. A szobák tiszták voltak, tágasak, világosak. A reggeli és a vacsora maximálisan elég volt. A fürdő nem volt zsúfolt, pedig teltház volt. Nagyokat sétáltunk.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 10.
Az értékelésből látszik,hogy alapvetően mindennel maximálisan elégedettek voltuk. külön kiemelném a személyzet készséges, kedves hozzáállását a vendégekhez.
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 10.
A hotel nagyon hangulatos, nagyon tetszett. A szoba kényelmes, az ellátás - a reggeli és a vacsora is - nagyon bőséges és finom volt. A személyzet különösen nagyon kedves! A wellnes szolgáltatás is kiváló. A lovaskocsikázás is kellemes volt. Összességében nagyon elégedettek voltunk, nagyon jól éreztük magunkat ezen a hétvégén.

mary-anna TOP szállásértékelő
2017. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. április 3.
Konferencia kapcsán voltunk itt. Kissé unalmas a hely, maga a szállás rendben van. A wellness gyönyörű, de a szauna reggel 8-kor- nyitáskor- még nem működött. Később tudtuk meg, külön kellett volna szólni, hogy bekapcsolják (??). Hiányoltam a gőzt. A reggeli átlagos. Ami kiemelendő, a személyzet mosolygós, derűs, segítőkész. A parkolás ingyenes

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 20.
Pozitívum:
- készséges és kedves személyzet;
- kiemelkedően jó ételek. A reggeli bőséges és finom. Rendkívül finom vacsora. - kényelmes és nagy szobák
- szép környezet, jó elhelyezkedés, jó program lehetőségek
Negatívum:
- a wellnessbe az úszómedence víze hidegebbnek tűnt, mint a kiírt 26C. - a szaunák mellől hiányoltam a merülőmedencét, bár lehet hogy az úszómedence ezt váltotta ki.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 27.
Gyerekek nélküli kikapcsolódásra vágytunk és ezt maximálisan sikerült is teljesítenünk. A szállás, a wellness részleg, a lovarda és az étterem is kiváló szolgáltatást nyújt. Mi egy ismerős élménybeszámolója alapján választottuk ezt a helyet, de nyugodt szívvel ajánljuk tovább. Nem utoljára jártunk itt :)

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Egy hétvégét töltöttünk itt a családdal (2 felnőtt, 2 gyermek) az őszi szünetben.
A szálloda nagyon esztétikus, hangulatos. Rendkívül figyelmes és kedves a személyzet, kiváló a szervezés.
Nagyon jól éreztük magunkat.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 6.
Nagyon jól éreztük magunkat magunkat, a személyzet kedves, segítőkész, az ételek finomak voltak.Legjobban a lovas kocsikázás tetszett, de örültünk a gyermek foglalkozásoknak is.A medence vize egy kicsit lehetne melegebb. Köszönjük, újra visszamennénk.

Mór
5 nap/4 éjszaka 19.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, kádfürdővel, romantikus programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.21-ig
Mór
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, gyerekeknek lovaglással, gyermek játszóházzal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.21-ig
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, dézsafürdőzéssel, ingyenes kerékpárkölcsönzéssel, fürdőbelépővel, szauna és szolárium használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.31-ig
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2018.12.20-ig
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatpark belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.11.04-ig
Napsugár Resort
2 nap/1 éjszaka 5.400 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2018.12.16-ig
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.12.21. - 2019.10.23.
Aura Hotel
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.06-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.11.04-ig
Hotel Pallone
Érvényes: 2019.10.23-ig
Astoria Hotel és Étterem
3 nap/2 éjszaka 15.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2018.10.23-ig
Mór
2-3 éjszaka 18.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, családi- és gyermek programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.10.23-ig

Szállodák Mór környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Hotel Velence Resort & Spa Velence
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Karácsony az Abacus Hotelben (min. 3 éj)
Aki spa-zik, nem fázik (2 éjszaka)
Családi őszi szünet szellemes napokkal (min. 2 éj)

MórX