Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór ★★★★

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór
2. helyezett Mór

8060 Mór, Dózsa Gy.u.111.

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór a térképen

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór értékelése:

1. helyezett a 4 móri szállás közül
7. helyezett Közép Dunántúlon - 373 szállás közül

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór bemutatkozása

A Hétkút Wellness Hotel & Lovaspark a 81-es főútról Mór felé kanyarodva közelítheti meg, a Vértes és a Bakony között található kisváros ad otthont a változatos programokat, wellness-szolgáltatásokat, kényelmes szobákat kínáló szállodának. A szálloda premium, kiemelt premium, superior kategóriájú szobákkal és négy darab lakosztállyal rendelkezik. A szobák berendezése az osztrák Voglauer gyár bútoraiból áll.

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór képei

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór vélemények

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
Téli szünetben Karácsony után gyermekekkel és baráti társasággal jártunk itt. Már több alkalommal pihentünk Hétkúton, sosem csalódtunk. Tágas, kényelmes szobák. Wellnesz nagyon jó. Játszószoba, csocsó nagy öröm volt a gyerekeknek. A környezet csodálatos. Reggeli jó, bőséges. Félpanzió keretein belüli vacsora kissé csalódás volt.
2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Fantasztikus volt minden. Két eleven kisfiammal türelmes és nagyon kedves volt mindenki. Igazi gyerekbarát hely. A szilveszteri program is nagyon jó volt, különösen a bűvész a gyerekeknek. A medencék is pont jók egy 3 és 7 éves gyereknek. Tisztaság, kedves személyzet, finom ételek, szép kilátás. Köszönjük!

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 13.
Nagyon jól éreztük magunkat. Lovaglási, lovaskocsikázási lehetőség. Móri borpincék a közelben.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 19.
3 napot voltunk itt a párommal, gyönyörű, csendes helyen van a szálloda, az udvarról megnyugtató kilátás nyílik egy szép zöld dombra. A szálloda végében lovak legelnek, és van egy kis tava is padokkal. Ideális romantikus helyszín pároknak. A szoba és a fürdőszoba tágas, és a modern stílusú fürdőszobában egy nagy ablak is van, így szuper világos van itt.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Nagyon elégedettek voltunk a szállodával. Kiemelném a tisztaságot és a takarító személyzet mosolygósságát és munkához való hozzáállását. Földön kúszó kisbabával különösen fontos volt :-)
A wellness részleg inkább a felnőttek kényelmét szolgálja, mintsem a gyerekek szórakozását, de ezt nem negatívumként említeném, inkább csak megjegyzés.

2017. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. november 28.
2017. október 13-tól 15-ig voltunk a Hotel vendégei. Kollégákkal érkeztünk 10 fővel. Már vártak minket, nagyon kedvesek udvariasak voltak. A szobák elosztásánál is figyeltek arra, hogy együtt érkeztünk. A szobák tiszták voltak, tágasak, világosak. A reggeli és a vacsora maximálisan elég volt. A fürdő nem volt zsúfolt, pedig teltház volt. Nagyokat sétáltunk.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 10.
Az értékelésből látszik,hogy alapvetően mindennel maximálisan elégedettek voltuk. külön kiemelném a személyzet készséges, kedves hozzáállását a vendégekhez.
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 10.
A hotel nagyon hangulatos, nagyon tetszett. A szoba kényelmes, az ellátás - a reggeli és a vacsora is - nagyon bőséges és finom volt. A személyzet különösen nagyon kedves! A wellnes szolgáltatás is kiváló. A lovaskocsikázás is kellemes volt. Összességében nagyon elégedettek voltunk, nagyon jól éreztük magunkat ezen a hétvégén.

mary-anna TOP szállásértékelő
2017. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. április 3.
Konferencia kapcsán voltunk itt. Kissé unalmas a hely, maga a szállás rendben van. A wellness gyönyörű, de a szauna reggel 8-kor- nyitáskor- még nem működött. Később tudtuk meg, külön kellett volna szólni, hogy bekapcsolják (??). Hiányoltam a gőzt. A reggeli átlagos. Ami kiemelendő, a személyzet mosolygós, derűs, segítőkész. A parkolás ingyenes

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 20.
Pozitívum:
- készséges és kedves személyzet;
- kiemelkedően jó ételek. A reggeli bőséges és finom. Rendkívül finom vacsora. - kényelmes és nagy szobák
- szép környezet, jó elhelyezkedés, jó program lehetőségek
Negatívum:
- a wellnessbe az úszómedence víze hidegebbnek tűnt, mint a kiírt 26C. - a szaunák mellől hiányoltam a merülőmedencét, bár lehet hogy az úszómedence ezt váltotta ki.

Mór
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, gyermekprogramokkal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Mór
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, limonádéval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, választható programmal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2019.09.08.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
2-4 éjszaka 16.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépővel a Hétkúti Wellness Hotel Vízi Világába, szauna és szolárium használattal, lovaskocsis piknikkel, felnőtt és gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.22-ig
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
2-4 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés szobai bekészítéssel, piknik csomaggal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.23-ig
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 13.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, kedvezménnyel, masszás kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.03-ig
Prémium Hotel Panoráma
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 4.498 - 4.998,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.18-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 12.160 - 14.592,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Szent Gellért Hotel
Érvényes: 2019.07.17-ig
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.18-ig
Mór
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitneszterem használattal, választható programmal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.26-ig

Szállodák Mór környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Kristály Imperial Hotel Tata
Tatán várja vendégeit a négycsillagos Kristály Hotel Imperial, mely 1770 óta üzemel elsőként...
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Augusztus 20. (min. 2 éj)

MórX