Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór
2. helyezett Mór

8060 Mór, Dózsa Gy.u.111.

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór a térképen

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór értékelése:

1. helyezett a 4 móri szállás közül
4. helyezett Közép Dunántúlon - 361 szállás közül

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór bemutatkozása

A Hétkút Wellness Hotel & Lovaspark a 81-es főútról Mór felé kanyarodva közelítheti meg, a Vértes és a Bakony között található kisváros ad otthont a változatos programokat, wellness-szolgáltatásokat, kényelmes szobákat kínáló szállodának. A szálloda premium, kiemelt premium, superior kategóriájú szobákkal és négy darab lakosztállyal rendelkezik. A szobák berendezése az osztrák Voglauer gyár bútoraiból áll.

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór képei

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór
Szállások Mór városában
Wellness csomagok Mór városában

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór vélemények

2017. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. november 28.
2017. október 13-tól 15-ig voltunk a Hotel vendégei. Kollégákkal érkeztünk 10 fővel. Már vártak minket, nagyon kedvesek udvariasak voltak. A szobák elosztásánál is figyeltek arra, hogy együtt érkeztünk. A szobák tiszták voltak, tágasak, világosak. A reggeli és a vacsora maximálisan elég volt. A fürdő nem volt zsúfolt, pedig teltház volt. Nagyokat sétáltunk.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 10.
Az értékelésből látszik,hogy alapvetően mindennel maximálisan elégedettek voltuk. külön kiemelném a személyzet készséges, kedves hozzáállását a vendégekhez.
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 10.
A hotel nagyon hangulatos, nagyon tetszett. A szoba kényelmes, az ellátás - a reggeli és a vacsora is - nagyon bőséges és finom volt. A személyzet különösen nagyon kedves! A wellnes szolgáltatás is kiváló. A lovaskocsikázás is kellemes volt. Összességében nagyon elégedettek voltunk, nagyon jól éreztük magunkat ezen a hétvégén.

mary-anna TOP szállásértékelő
2017. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. április 3.
Konferencia kapcsán voltunk itt. Kissé unalmas a hely, maga a szállás rendben van. A wellness gyönyörű, de a szauna reggel 8-kor- nyitáskor- még nem működött. Később tudtuk meg, külön kellett volna szólni, hogy bekapcsolják (??). Hiányoltam a gőzt. A reggeli átlagos. Ami kiemelendő, a személyzet mosolygós, derűs, segítőkész. A parkolás ingyenes

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 20.
Pozitívum:
- készséges és kedves személyzet;
- kiemelkedően jó ételek. A reggeli bőséges és finom. Rendkívül finom vacsora. - kényelmes és nagy szobák
- szép környezet, jó elhelyezkedés, jó program lehetőségek
Negatívum:
- a wellnessbe az úszómedence víze hidegebbnek tűnt, mint a kiírt 26C. - a szaunák mellől hiányoltam a merülőmedencét, bár lehet hogy az úszómedence ezt váltotta ki.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 27.
Gyerekek nélküli kikapcsolódásra vágytunk és ezt maximálisan sikerült is teljesítenünk. A szállás, a wellness részleg, a lovarda és az étterem is kiváló szolgáltatást nyújt. Mi egy ismerős élménybeszámolója alapján választottuk ezt a helyet, de nyugodt szívvel ajánljuk tovább. Nem utoljára jártunk itt :)

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Egy hétvégét töltöttünk itt a családdal (2 felnőtt, 2 gyermek) az őszi szünetben.
A szálloda nagyon esztétikus, hangulatos. Rendkívül figyelmes és kedves a személyzet, kiváló a szervezés.
Nagyon jól éreztük magunkat.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 6.
Nagyon jól éreztük magunkat magunkat, a személyzet kedves, segítőkész, az ételek finomak voltak.Legjobban a lovas kocsikázás tetszett, de örültünk a gyermek foglalkozásoknak is.A medence vize egy kicsit lehetne melegebb. Köszönjük, újra visszamennénk.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8.
Minden rendben volt, azonban a két vacsorahelyszín között zongorázni lehet a különbséget. Az Öreg Prés Étterem kifogástalan, szerintem a szakma csúcsát képviseli mind ételminőségben, mind pedig szervírozásban. A Chef zseniálisat főzött, a pincérek mindent megmutattak, amit egy pincértől el lehet várni. Gratulálok az étterem személyzetének, vezetésének.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 25.
2006 óta a sokadik alkalommal jártunk itt ("a járt utat járatlanért" jegyében), és most sem bántuk meg. Az eddig meglátogatott wellness hotelek közül kiemelkedik a szolgáltatás minőségében és az ár/érték arányban, de ezzel együtt meg tud maradni kedves, családias mértékben: nem tömegszálloda, a személyzetnek "arca" van, miközben hozzák a megszokott, stabil színvonalat.

Mór
2-3 éjszaka 18.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szórakoztató programokkal, borkóstolóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.18. - 2018.05.21.
Mór
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, gyerekeknek lovaglással, gyermek játszóházzal, késői kijelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.12.21.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, dézsafürdőzéssel, ingyenes kerékpárkölcsönzéssel, fürdőbelépővel, szauna és szolárium használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.13. - 2018.12.31.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Randevú-desszerttel, játékos városnéző útikalauzzal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.09. - 2018.12.31.
Szárcsa Hotel
1-2 éjszaka 11.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kerékpárhasználattal
2018.01.01. - 2018.12.23.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, bowling és koktél kedvezménnyel, internet elérhetőséggel
2018.04.02. - 2018.06.07.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, erdőismereti túrával, kirándulós kvízjátékkal
2018.03.01. - 2018.05.31.
Waberer’s Club Hotel
Balatonvilágos
4 nap/3 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, parkolással
2018.08.17. - 2018.08.20.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3-5 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szórakozási lehetőséggel és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.17. - 2018.08.19.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, szauna szeánsszal, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.27.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
Akár 1 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdőzéssel, gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.27. - 2018.05.01.
Mór
2-3 éjszaka 18.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, változatos ünnepi programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.27. - 2018.05.02.

Szállodák Mór környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr
Az ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium csupán néhány percnyire helyezkedik el a...
Pünkösdi wellness parádé (min. 2 éj)
WELLAqua (min. 2 éj)
Karácsony Győrben (1 éjtől)

MórX