Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór
2. helyezett Mór

8060 Mór, Dózsa Gy.u.111.

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór a térképen

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór értékelése:

1. helyezett a 4 móri szállás közül
6. helyezett Közép Dunántúlon - 348 szállás közül

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór bemutatkozása

A Hétkút Wellness Hotel & Lovaspark a 81-es főútról Mór felé kanyarodva közelítheti meg, a Vértes és a Bakony között található kisváros ad otthont a változatos programokat, wellness-szolgáltatásokat, kényelmes szobákat kínáló szállodának. A szálloda premium, kiemelt premium, superior kategóriájú szobákkal és négy darab lakosztállyal rendelkezik. A szobák berendezése az osztrák Voglauer gyár bútoraiból áll.

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór képei

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór
Szállások Mór városában
Wellness csomagok Mór városában

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór vélemények

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 10.
A hotel nagyon hangulatos, nagyon tetszett. A szoba kényelmes, az ellátás - a reggeli és a vacsora is - nagyon bőséges és finom volt. A személyzet különösen nagyon kedves! A wellnes szolgáltatás is kiváló. A lovaskocsikázás is kellemes volt. Összességében nagyon elégedettek voltunk, nagyon jól éreztük magunkat ezen a hétvégén.

mary-anna TOP szállásértékelő
2017. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. április 3.
Konferencia kapcsán voltunk itt. Kissé unalmas a hely, maga a szállás rendben van. A wellness gyönyörű, de a szauna reggel 8-kor- nyitáskor- még nem működött. Később tudtuk meg, külön kellett volna szólni, hogy bekapcsolják (??). Hiányoltam a gőzt. A reggeli átlagos. Ami kiemelendő, a személyzet mosolygós, derűs, segítőkész. A parkolás ingyenes

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 20.
Pozitívum:
- készséges és kedves személyzet;
- kiemelkedően jó ételek. A reggeli bőséges és finom. Rendkívül finom vacsora. - kényelmes és nagy szobák
- szép környezet, jó elhelyezkedés, jó program lehetőségek
Negatívum:
- a wellnessbe az úszómedence víze hidegebbnek tűnt, mint a kiírt 26C. - a szaunák mellől hiányoltam a merülőmedencét, bár lehet hogy az úszómedence ezt váltotta ki.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 27.
Gyerekek nélküli kikapcsolódásra vágytunk és ezt maximálisan sikerült is teljesítenünk. A szállás, a wellness részleg, a lovarda és az étterem is kiváló szolgáltatást nyújt. Mi egy ismerős élménybeszámolója alapján választottuk ezt a helyet, de nyugodt szívvel ajánljuk tovább. Nem utoljára jártunk itt :)

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Egy hétvégét töltöttünk itt a családdal (2 felnőtt, 2 gyermek) az őszi szünetben.
A szálloda nagyon esztétikus, hangulatos. Rendkívül figyelmes és kedves a személyzet, kiváló a szervezés.
Nagyon jól éreztük magunkat.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 6.
Nagyon jól éreztük magunkat magunkat, a személyzet kedves, segítőkész, az ételek finomak voltak.Legjobban a lovas kocsikázás tetszett, de örültünk a gyermek foglalkozásoknak is.A medence vize egy kicsit lehetne melegebb. Köszönjük, újra visszamennénk.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8.
Minden rendben volt, azonban a két vacsorahelyszín között zongorázni lehet a különbséget. Az Öreg Prés Étterem kifogástalan, szerintem a szakma csúcsát képviseli mind ételminőségben, mind pedig szervírozásban. A Chef zseniálisat főzött, a pincérek mindent megmutattak, amit egy pincértől el lehet várni. Gratulálok az étterem személyzetének, vezetésének.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 25.
2006 óta a sokadik alkalommal jártunk itt ("a járt utat járatlanért" jegyében), és most sem bántuk meg. Az eddig meglátogatott wellness hotelek közül kiemelkedik a szolgáltatás minőségében és az ár/érték arányban, de ezzel együtt meg tud maradni kedves, családias mértékben: nem tömegszálloda, a személyzetnek "arca" van, miközben hozzák a megszokott, stabil színvonalat.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Eszperente nyelven mesélem el nektek e hely mely mértékben tetszett. Képemet nem lelem, tedd fel te helyettem! Nem kevés helyet kerestem fel személyesen, e helyet kedvelem fergetegesen. Kevesen képesek edzésre véletek, nyeregre éhesek. E helyen meglelheted ezen embereket. Gyermekem, s kedvesem lehetett nyeregben eleget, melyet szerettek és edzettek eleget.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal töltöttünk egy hétvégét a hotelben. A szálloda nagyon szép környezetben található, ízlésesen berendezett, bár az étteremnél található életnagyságú műló (és a rajta lévő felirat: felülni 1000€ kaució ellenében lehet) azonnal mosolyt csalt az arcunkra. Az ételek nagyon finomak voltak, az adagok pedig férfi ember számára is igazi kihívást jelentettek.

Mór
3 nap/2 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, gyerekeknek lovaglással, gyermek játszóházzal, késői kijelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.13. - 2017.12.17.
Mór
3 nap/2 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, választható programmal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.26. - 2017.09.10.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
Akár 1 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.02.01. - 2017.12.22.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kerékpár-használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2017.09.30.
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, szabadtéri sportpályák és fitnesz eszközök, saját strand és nyugágy használatával, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.10.20.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
3-7 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, mini wellness részleg használattal, bogrács használattal és grillezési lehetőséggel, kerékpárhasználattal, gyermekjátszóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.09.04.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
5 nap/4 éjszaka 22.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, animációs programokkal, kávé kuponnal, internet elérhetőséggel
2017.08.13. - 2017.08.25.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, hintózással, bowlingpálya és biliárd használattal, masszázzsal, kincskereső túrával
2017.01.01. - 2017.12.30.
Kiskút Liget Panzió
Győr
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, állatkerti belépővel, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3-5 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sport- és szabadidős szolgáltatásokkal, gyermek foglalkozásokkal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2017.06.30. - 2017.08.17.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, gyermekprogramokkal, internet elérhetőséggel
2017.08.20. - 2017.09.03.
Mór
6 nap/5 éjszaka 13.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportolási lehetőségekkel, lovaskocsis kirándulással, lovaglással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.05. - 2017.09.10.

Szállodák Mór környékén
Hotel Wellamarin Zamárdi
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
WellAtlantisz (1 éjtől)
3=4 hétköznapi akció a Balaton-parton
Nyárzáró balatoni pihenés (min. 2 éj)

MórX