Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór ★★★★

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór
8060 Mór, Dózsa Gy.u.111.

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór a térképen

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór értékelése:

1. helyezett a 4 móri szállás közül
2. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Akciós csomagok

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór bemutatkozása

A Hétkút Wellness Hotel & Lovaspark a 81-es főútról Mór felé kanyarodva közelítheti meg, a Vértes és a Bakony között található kisváros ad otthont a változatos programokat, wellness-szolgáltatásokat, kényelmes szobákat kínáló szállodának. A szálloda premium, kiemelt premium, superior kategóriájú szobákkal és négy darab lakosztállyal rendelkezik. A szobák berendezése az osztrák Voglauer gyár bútoraiból áll.

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór képei

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór vélemények

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 1.
A személyzet kedves, mosolygós, segítőkész, szimpatikus. Bármi kérésünk volt, megoldották. Maximálisan barátságos hangulatú Mindenki! Gyerekeknek is tökéletes.
Az ételek finomak és bőséges az ellátás.
Köszönjük! :)

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 5.
Csak pár napot tudtunk most itt tölteni, de vissza fogunk még menni!

Pihenésre, kikapcsolódásra ideális hely!

A személyzet is nagyon kedves mosolygós, látszik, hogy nem kényszernek érzik foglalkozni a vendéggel.

A szoba kényelmes,nagy.
Az ételek finomak, helyi sváb specialitásokkalis!

Csak ajánlani tudom, jó hely!

Értékelt: 2019. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
+Személyzet tagjai nagyon kedvesek és segitökészek voltak. +Szobák,Udvar,egyéb helységek szépek és tiszták. +Ételek változatosak és rendkivül finomak. +Szolgáltatások megfelelöek voltak számunkra,pihenés csendes nyugodt környezetbe. -Sajnos minimális negativumot kell irnom de ez nem a wellnes szálloda hibája. Megközelités saját kocsival nagyon könnyü.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Majdnem tökéletes első családi nyaralásunk volt. Az egyetlen dolog ami nem volt 100 %-os az a wellnes rész. A gyerekmedencébe akkorát kell lépni, hogy bele tudj menni kisbabával, hogy az életveszélyes mutatvány és nagyon hideg volt a vize, valamint jönnek fel az apró kis csempék és így megvágja az ember lábát, főleg a gyerekekét.

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10.
A szoba minden igényemet kielégített, tiszta, szép, rendes. Az ellátás várakozáson felüli, jó minőségű kiados reggeli, vacsora. A személyzet udvarias, mindenben segitőkész. Az Öreg Prés Éteremben eltöltött vacsorát követöen a tulajdonos kérésünkre bemutatta a muzeumot és az ott lévő szálloda szobáit ami nagyon tetszet.

T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
Gyönyörű helyen van a hotel. A személyzet nagyon kedves, türelmes a gyerekekkel. A szobánk akkora volt, hogy annak az előtere tágasabb,mint máshol az egész szoba. Apróságokkal lehetne tökéltesebbé tenni. A wifi sajnos nem eleg stabil. A félpanziós étlapra ráférne pár könnyű étel (minden finom ami rajta van,csak pár este után eléggé megterheli a gyomrot).

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
A szállás nagyon jó volt, szép igényes kialakítással, kényelmes ágyakkal. A wellness részleg is nagyon tetszett bár apró észrevételem lenne, hogy a gyermek medence alján lejött a csempe, mely balesetveszélyes és ezáltal éles is. Kislányom lábát elvágta. Az étteremben finom ételeket ettünk és hatalmas adagokat kaptunk.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 8.
Családom és én is elégedettek voltunk a szállással, elhelyezkedéssel, kiszolgálással, személyzettel.
A vacsorai ellátás talán jobb lett volna, ha és amennyiben az eredetiek szerint, svédasztalos formában valósul meg. A menüválasztásos vacsora is finom volt, csak valamivel több ideig készült el, mintha a svédasztalról válogattunk volna.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 11.
Már másodjára voltunk itt és most is azt kaptuk amit vártunk. Felesleges sorolni bármit, mert a Hotel tökéletes szolgáltatást nyújt és telesen vendégbarát. Lokális problémának tűnik, hogy néhány étel mintha sósabb lenne a szükségesnél, de lehet hogy bennem van hiba. . Rám kismértékben zavaróan hatott, hogy a nem túl nagy úszómedencében labdáznak és szemet szúró kis gyerekek jakuzziban való hosszú ott tartózkodása.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
Téli szünetben Karácsony után gyermekekkel és baráti társasággal jártunk itt. Már több alkalommal pihentünk Hétkúton, sosem csalódtunk. Tágas, kényelmes szobák. Wellnesz nagyon jó. Játszószoba, csocsó nagy öröm volt a gyerekeknek. A környezet csodálatos. Reggeli jó, bőséges. Félpanzió keretein belüli vacsora kissé csalódás volt.

Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Mór
1-2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.12. - 2021.02.14.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
4 nap/3 éjszaka 14.875 - 25.075,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, sport és szabadidős szolgáltatásokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.05. - 2021.12.16.
Holiday Hotel Csopak
Csopak
6 nap/5 éjszaka 9.390 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.09.05.
2 nap/1 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
3-7 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.09.30.
Hotel Nostra
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.18. - 2021.08.31.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.05.31.
Fresh Hotel
2021.06.18. - 2021.08.31.
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, Reggelivel és fürdőbelépővel., parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal vagy arcpakolással, wellness-részleg és konditerem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig

Szállodák Mór környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Egy hajónyi szerelem (min. 2 éj)
Kikötői tavaszköszöntő (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)

MórX