Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór ★★★★

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór
8060 Mór, Dózsa Gy.u.111.

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór a térképen

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór értékelése:

1. helyezett a 4 móri szállás közül
1. helyezett Közép Dunántúlon - 384 szállás közül

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór bemutatkozása

A Hétkút Wellness Hotel & Lovaspark a 81-es főútról Mór felé kanyarodva közelítheti meg, a Vértes és a Bakony között található kisváros ad otthont a változatos programokat, wellness-szolgáltatásokat, kényelmes szobákat kínáló szállodának. A szálloda premium, kiemelt premium, superior kategóriájú szobákkal és négy darab lakosztállyal rendelkezik. A szobák berendezése az osztrák Voglauer gyár bútoraiból áll.

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór képei

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 5.
Csak pár napot tudtunk most itt tölteni, de vissza fogunk még menni!

Pihenésre, kikapcsolódásra ideális hely!

A személyzet is nagyon kedves mosolygós, látszik, hogy nem kényszernek érzik foglalkozni a vendéggel.

A szoba kényelmes,nagy.
Az ételek finomak, helyi sváb specialitásokkalis!

Csak ajánlani tudom, jó hely!

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
+Személyzet tagjai nagyon kedvesek és segitökészek voltak. +Szobák,Udvar,egyéb helységek szépek és tiszták. +Ételek változatosak és rendkivül finomak. +Szolgáltatások megfelelöek voltak számunkra,pihenés csendes nyugodt környezetbe. -Sajnos minimális negativumot kell irnom de ez nem a wellnes szálloda hibája. Megközelités saját kocsival nagyon könnyü.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Majdnem tökéletes első családi nyaralásunk volt. Az egyetlen dolog ami nem volt 100 %-os az a wellnes rész. A gyerekmedencébe akkorát kell lépni, hogy bele tudj menni kisbabával, hogy az életveszélyes mutatvány és nagyon hideg volt a vize, valamint jönnek fel az apró kis csempék és így megvágja az ember lábát, főleg a gyerekekét.

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10.
A szoba minden igényemet kielégített, tiszta, szép, rendes. Az ellátás várakozáson felüli, jó minőségű kiados reggeli, vacsora. A személyzet udvarias, mindenben segitőkész. Az Öreg Prés Éteremben eltöltött vacsorát követöen a tulajdonos kérésünkre bemutatta a muzeumot és az ott lévő szálloda szobáit ami nagyon tetszet.

T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
Gyönyörű helyen van a hotel. A személyzet nagyon kedves, türelmes a gyerekekkel. A szobánk akkora volt, hogy annak az előtere tágasabb,mint máshol az egész szoba. Apróságokkal lehetne tökéltesebbé tenni. A wifi sajnos nem eleg stabil. A félpanziós étlapra ráférne pár könnyű étel (minden finom ami rajta van,csak pár este után eléggé megterheli a gyomrot).

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
A szállás nagyon jó volt, szép igényes kialakítással, kényelmes ágyakkal. A wellness részleg is nagyon tetszett bár apró észrevételem lenne, hogy a gyermek medence alján lejött a csempe, mely balesetveszélyes és ezáltal éles is. Kislányom lábát elvágta. Az étteremben finom ételeket ettünk és hatalmas adagokat kaptunk.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 8.
Családom és én is elégedettek voltunk a szállással, elhelyezkedéssel, kiszolgálással, személyzettel.
A vacsorai ellátás talán jobb lett volna, ha és amennyiben az eredetiek szerint, svédasztalos formában valósul meg. A menüválasztásos vacsora is finom volt, csak valamivel több ideig készült el, mintha a svédasztalról válogattunk volna.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 11.
Már másodjára voltunk itt és most is azt kaptuk amit vártunk. Felesleges sorolni bármit, mert a Hotel tökéletes szolgáltatást nyújt és telesen vendégbarát. Lokális problémának tűnik, hogy néhány étel mintha sósabb lenne a szükségesnél, de lehet hogy bennem van hiba. . Rám kismértékben zavaróan hatott, hogy a nem túl nagy úszómedencében labdáznak és szemet szúró kis gyerekek jakuzziban való hosszú ott tartózkodása.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
Téli szünetben Karácsony után gyermekekkel és baráti társasággal jártunk itt. Már több alkalommal pihentünk Hétkúton, sosem csalódtunk. Tágas, kényelmes szobák. Wellnesz nagyon jó. Játszószoba, csocsó nagy öröm volt a gyerekeknek. A környezet csodálatos. Reggeli jó, bőséges. Félpanzió keretein belüli vacsora kissé csalódás volt.
2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Fantasztikus volt minden. Két eleven kisfiammal türelmes és nagyon kedves volt mindenki. Igazi gyerekbarát hely. A szilveszteri program is nagyon jó volt, különösen a bűvész a gyerekeknek. A medencék is pont jók egy 3 és 7 éves gyereknek. Tisztaság, kedves személyzet, finom ételek, szép kilátás. Köszönjük!

Mór
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, gyermekprogramokkal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Mór
2-3 éjszaka 18.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, tökös programokkal, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.04-ig
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
Akár 1 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Boutique Hotel Annuska
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, délutáni snack válogatással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 23.175,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.05-ig
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.16-ig
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.393 - 11.603,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 27.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Mór
2 nap/1 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.29-ig

Szállodák Mór környékén
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Őszi miniszabi (2 éjtől)