Aminda: A szépség a részletekben - Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór

2. helyezett a 4 móri szállás közül

A szépség a részletekben

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 29. - 4 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A mese ott kezdődött, hogy Mór meghatóan kedves kis város, már karácsonyi díszben várta az ünnepeket. A szállás, vagy szálloda pedig lélegzetelállítóan vonzó, barátságos, szépséges. A kialakulásáról részletesen lehet információt találni, ezzel nem akarom kitölteni a rendelkezésre álló helyet, csak annyit, hogy régi sváb parasztházakból áll – de ez NEM falusi turizmus! A szálloda 4-csillagos szintű szolgáltatásokat nyújt, és a személyzet hozzáállása pedig tökéletes: kedves, nem tolakodó, szolgálatkész – mintha nekik okozna örömet, hogy mi ott vagyunk. A tisztaság is tökéletes, az ágynemű, a friss-fehér törülközők és fürdőköpenyek finom illata lengi be a helységet. A szobákban, a közös helységekben, az udvaron mindenütt kiváló ízléssel és szeretettel elhelyezett apróságok találhatók – akár régi porcelántárgy, akár néhány fenyőág. A reggelik bőségesek, jóízűek, változatosak, a meghitt helységben a frissen sütött sütemény illata érződik. Az éttermi helységek is szépen, stílusosan berendezettek, a személyzet kedves, hozzáértő. Külön kiemelném a német nemzetiségi ételeket, eddig nem ismert ízekkel találkozhattam. Jó lenne, ha ez megmaradna, nem kell minden étteremnek áttérnie a „trendis” „nagy tányéron-kis adag, színes pacnikkal” – stílusra. Ez itt, a bőséges és nagyon jóízű adagokkal, ami idevaló, és ami kell – és legyen egy ilyen kiváló nemzetiségi étterem! A móri borok kiválóságát (amiből ajándékként is kaptunk) sem ecsetelem részletesen – mert az már más lapra tartozna.
Fájó szívvel hagytuk el néhány nap múlva ezt a mesés helyet, amit mindenkinek jó szívvel ajánlok!
Utólag még hangsúlyoznám, hogy a helyet az IttJártam értékelése alapján választottam!

Szeretnéd követni Aminda felhasználót?    Igen

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór
8060 Mór
Arany János utca 4.

2018. augusztus 24.
Az Öreg Préshez címzett fogadóba egy Miklós Csabinál elköltött pazar vacsora és borkóstoló után tértünk be pihenni. Tetszett a kinti rusztikus térkiképezés és a belső nagypolgári miliő. Egyáltalán, a névadás is megejtő, illő egy borvároshoz. A kiszolgálás kedves, udvarias, készséges. á Átlag...

2018. március 15.
Véletlenül mentünk ide enni de nem bántuk meg.bőséges választék kiadós adagok gyors kedves kiszolgálás .........ár érték arányban igazán jónak mondható ..........nem voltunk még móron de egy igazi kis gyöngyszem tiszta rendezett utcák parkok sok-sok látnivaló biztos még vissza megyünk....

2018. január 23.
Hálás köszönet a vendéglátásért, szenzációsan éreztük magunkat. Külön kiemelném a kedves recepciós-, a kedves "reggeliztetős" fiatalasszonyt, a séfet, aki "álmatlan" éjszakákat okozott, mivel olyan finom vacsorákat készített, hogy muszáj volt mindent elfogyasztani, és nem utolsó sorban a "gazdát"...

Fogadó az Öreg Préshez Hotel, Mór kiemelt csomagajánlatai
 - Húsvéti pihenés (min. 2 éj)
2-4 éjszaka 16.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépővel a Hétkúti Wellness Hotel Vízi Világába, szauna és szolárium használattal, lovaskocsis piknikkel, felnőtt és gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-18 - 2019-04-22
 - Édes Préses romantika (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-02 - 2019-12-20
 - Rozmaring Napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, dézsafürdőzéssel, ingyenes kerékpárkölcsönzéssel, fürdőbelépővel, szauna és szolárium használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-02 - 2019-12-20