halmjano: Egy város és egy hely, amit már régebben meg kellett voln... - Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór értékelése
2. helyezett a 4 móri szállás közül

Egy város és egy hely, amit már régebben meg kellett volna ismerni

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
2016. októberében töltöttünk egy hosszú hétvégét a szálláson. Első meglepetés maga a város volt, melyet idáig sosem látogattunk meg, amikor Győrből Székesfehérvár felé vitt az utunk. A szép és rendezett, barátságos város sokkal nagyobb ismertséget érdemelne.
A szálláson a személyzet kedvessége kiemelkedő, mindent megtesznek a vendég elégedettségéért.
Az ételek ízletesek és bőségesek. Mi szombattól hétfőig vendégeskedtünk. Hétfőn reggel ketten reggeliztünk a kis étteremben, de a választék azonos volt az előző napi forgatagéval.
A wellness szolgáltatásokat a Hétkúti Hotelben is igénybe vehettük, amely lehetőséggel éltünk is és nem bántuk meg.
Az ajándék borkóstoló és kocsikázás egyaránt tökéletes volt. Borosgazdánk, 6 személy részére is teljes odaadással tartotta meg a kóstoltatást. Fiatal kocsisunk pedig végig elszórakoztatta az utasokat kedves vidámságával.
Számomra egyedül a szoba volt furcsa, bár tudtuk, hogy ilyen, klasszicizáló stílusú szobák vannak. De ez teljesen az én érzésem csak, mivel én a vidám, modernebb berendezéseket kedvelem.Egyébként ez a régi berendezés illik a házhoz és teljesen megfelelő, tiszta és szép. Egyedül az ágy sarkába rúgtam bele párszor :).
[Moderálva - a szerk.]
Mindenkinek ajánljuk, aki még nem járt ezen a szép környéken.

Szeretnéd követni halmjano felhasználót?    Igen

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór
8060 Mór
Arany János utca 4.

2018. augusztus 24.
Az Öreg Préshez címzett fogadóba egy Miklós Csabinál elköltött pazar vacsora és borkóstoló után tértünk be pihenni. Tetszett a kinti rusztikus térkiképezés és a belső nagypolgári miliő. Egyáltalán, a névadás is megejtő, illő egy borvároshoz. A kiszolgálás kedves, udvarias, készséges. á Átlag...

2018. március 15.
Véletlenül mentünk ide enni de nem bántuk meg.bőséges választék kiadós adagok gyors kedves kiszolgálás .........ár érték arányban igazán jónak mondható ..........nem voltunk még móron de egy igazi kis gyöngyszem tiszta rendezett utcák parkok sok-sok látnivaló biztos még vissza megyünk....

2018. január 23.
Hálás köszönet a vendéglátásért, szenzációsan éreztük magunkat. Külön kiemelném a kedves recepciós-, a kedves "reggeliztetős" fiatalasszonyt, a séfet, aki "álmatlan" éjszakákat okozott, mivel olyan finom vacsorákat készített, hogy muszáj volt mindent elfogyasztani, és nem utolsó sorban a "gazdát"...

Fogadó az Öreg Préshez Hotel, Mór kiemelt csomagajánlatai
 - Rozmaring Napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, dézsafürdőzéssel, ingyenes kerékpárkölcsönzéssel, fürdőbelépővel, szauna és szolárium használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-04-13 - 2018-12-31
 - Szerelmes éjszaka Móron (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetéssel, szauna és szolárium használattal, fürdőbelépővel, késői kijelentkezéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-25 - 2018-12-21
 - Napi árak