halmjano: Egy város és egy hely, amit már régebben meg kellett voln... - Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór értékelése
2. helyezett a 4 móri szállás közül

Egy város és egy hely, amit már régebben meg kellett volna ismerni

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
2016. októberében töltöttünk egy hosszú hétvégét a szálláson. Első meglepetés maga a város volt, melyet idáig sosem látogattunk meg, amikor Győrből Székesfehérvár felé vitt az utunk. A szép és rendezett, barátságos város sokkal nagyobb ismertséget érdemelne.
A szálláson a személyzet kedvessége kiemelkedő, mindent megtesznek a vendég elégedettségéért.
Az ételek ízletesek és bőségesek. Mi szombattól hétfőig vendégeskedtünk. Hétfőn reggel ketten reggeliztünk a kis étteremben, de a választék azonos volt az előző napi forgatagéval.
A wellness szolgáltatásokat a Hétkúti Hotelben is igénybe vehettük, amely lehetőséggel éltünk is és nem bántuk meg.
Az ajándék borkóstoló és kocsikázás egyaránt tökéletes volt. Borosgazdánk, 6 személy részére is teljes odaadással tartotta meg a kóstoltatást. Fiatal kocsisunk pedig végig elszórakoztatta az utasokat kedves vidámságával.
Számomra egyedül a szoba volt furcsa, bár tudtuk, hogy ilyen, klasszicizáló stílusú szobák vannak. De ez teljesen az én érzésem csak, mivel én a vidám, modernebb berendezéseket kedvelem.Egyébként ez a régi berendezés illik a házhoz és teljesen megfelelő, tiszta és szép. Egyedül az ágy sarkába rúgtam bele párszor :).
[Moderálva - a szerk.]
Mindenkinek ajánljuk, aki még nem járt ezen a szép környéken.

Szeretnéd követni halmjano felhasználót?    Igen

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór
8060 Mór
Arany János utca 4.

2017. október 16.
Elfelejteni Budapest zaját és nyüzsgését! Ezzel a céllal érkeztem a Fogadóba. Nem kellett csalódnom. Maximálisan azt kaptam, amit reméltem ettől a három naptól.Nyugalmat, csendet a környezetben, figyelmességet, odafigyelést a személyzet részéről, profizmust a vendéglátásban, és valami hihetetlen...

2017. október 14.
2 éjszakát töltöttünk el a férjemmel és kislányunkkal. Fantasztikusan éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves, udvarias. A szobák kifogástalanok, tiszták, egyedi berendezésűek. Az étterem színvonalas, a felszolgálók figyelmesek, az ételek fenségesek. Bátran ajánlom pároknak,...

2017. augusztus 24.
Nagyon tetszett a régi stílusú szobák és az udvar berendezése. A város központja is olyan mintha egy kicsit vissza mentünk volna az időben, de minden szép és rendezett. Az étteremben nagyon finom volt a vacsora és a 3 pohár bor is ami a csomaghoz tartozott. A személyzet gyors és figyelmes volt....

Fogadó az Öreg Préshez Hotel, Mór kiemelt csomagajánlatai
 - Édes Préses romantika (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-02-01 - 2017-12-22
 - Őszi Borbarangoló Napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg, szauna és szolárium használattal, választható programokkal, kerékpár kölcsönzéssel, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-09-15 - 2017-11-19
 - Szerelmes éjszaka Móron - Édes Préses Romantika (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szolárium és szauna használattal, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2017-12-23