KORMA: Ilyennek kell lennie a vendéglátásnak. - Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór értékelése
2. helyezett a 4 móri szállás közül

Ilyennek kell lennie a vendéglátásnak.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Sokat utazunk, sok szállást láttunk már. Magyarországon a második legjobb szállásként, étteremként értékeltük. Szobánk berendezése különleges volt, patyolat tiszta. Barátságos, odafigyelő személyzettel.
A reggeli változatos, sokféle étellel. Konyhája kiváló.
Programokat is bitósítanak. Hozzáértő vezetője van. Máskor is szívesen megyünk. Mindenkinek ajánljuk.
2017. 06. 03.

Ennyire tetszett: Szörnyű

Szeretnéd követni KORMA felhasználót?    Igen

2017. június 21. - Fogadó az Öreg Préshez Hotel válasza KORMA értékelésére:
Kedves Vendégünk!

Köszönjük pozitív értékelésüket szállodánkról és szívből örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk. Amennyiben lehetőségük van rá, kérjük, hogy a szöveges értékeléssel összhangban, az "Ennyire tetszett" besorolásnál is hasonlóan pozitív kategóriába sorolják szállodánkat.
Köszönjük előre is és szeretettel várjuk Önöket újra a Móri Borvidék szívében.
Üdvözlettel:
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór
8060 Mór
Arany János utca 4.

2017. október 16.
Elfelejteni Budapest zaját és nyüzsgését! Ezzel a céllal érkeztem a Fogadóba. Nem kellett csalódnom. Maximálisan azt kaptam, amit reméltem ettől a három naptól.Nyugalmat, csendet a környezetben, figyelmességet, odafigyelést a személyzet részéről, profizmust a vendéglátásban, és valami hihetetlen...

2017. október 14.
2 éjszakát töltöttünk el a férjemmel és kislányunkkal. Fantasztikusan éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves, udvarias. A szobák kifogástalanok, tiszták, egyedi berendezésűek. Az étterem színvonalas, a felszolgálók figyelmesek, az ételek fenségesek. Bátran ajánlom pároknak,...

2017. augusztus 24.
Nagyon tetszett a régi stílusú szobák és az udvar berendezése. A város központja is olyan mintha egy kicsit vissza mentünk volna az időben, de minden szép és rendezett. Az étteremben nagyon finom volt a vacsora és a 3 pohár bor is ami a csomaghoz tartozott. A személyzet gyors és figyelmes volt....

Fogadó az Öreg Préshez Hotel, Mór kiemelt csomagajánlatai
 - Édes Préses romantika (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-02-01 - 2017-12-22
 - Őszi Borbarangoló Napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg, szauna és szolárium használattal, választható programokkal, kerékpár kölcsönzéssel, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-09-15 - 2017-11-19
 - Szerelmes éjszaka Móron - Édes Préses Romantika (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szolárium és szauna használattal, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2017-12-23