DEndre: Hangulatos fogadó - Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór

2. helyezett a 4 móri szállás közül

Hangulatos fogadó

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az Öreg Préshez címzett fogadóba egy Miklós Csabinál elköltött pazar vacsora és borkóstoló után tértünk be pihenni. Tetszett a kinti rusztikus térkiképezés és a belső nagypolgári miliő. Egyáltalán, a névadás is megejtő, illő egy borvároshoz. A kiszolgálás kedves, udvarias, készséges. á
Átlag feletti volt a reggeli is, nyilván nem egy 5 csillagos szálló szintje, de azért korrekt összességében.
Tisztes 4 pont.

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór
8060 Mór
Arany János utca 4.

2019. október 25.
A szállás jó helyen fekszik, kicsit reggel behallatszik az utca zaja, de nem annyira zavaró. A szoba megfelelő, tiszta, napi takarítás van, nekünk ugyan kicsit kicsi volt, de ez ízlés dolga. A személyzet nagyon kedves, udvarias, és segítőkész. Az étterem mindkét helyen kiváló, az adagok...

2019. július 30.
A tulajdonos család legendáriuma szerint a fogadónak helyet adó módos parasztgazda háza már a 17. században is itt állt. A fogadó a felújított, de tájjellegét megőrző épületcsoportban 1992-ben nyitotta meg kapuit, azóta is a Möllmann-család működteti, akik szintén sváb gyökerekkel rendelkeznek....

2019. július 15.
SZép és csendes volt a környezet, az ellátás reggeli és vacsora finom volt és bőséges! A programok ismertetése a környéken kicsit lehetett volna jobb! Hiányzott az esti wellnes a pihenés szempontjából jó lett volna!

Fogadó az Öreg Préshez Hotel, Mór kiemelt csomagajánlatai
 - Valentin napi kényeztetés (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, korai szobaelfoglalással és késői kijelentkezéssel, 1 alkalommal wellness belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-02-13 - 2020-02-16
 - Téli varázs (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, választható programmal, szauna és szolárium használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-18 - 2020-03-08
 - Édes Préses romantika (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-02 - 2020-12-20