Mórahalmi Rétesház Mórahalom

2025.02.27-ig
Hotel Forrás Szeged

Mórahalmi Rétesház Mórahalom vélemények

2022. június 5.a párjával járt itt
A fürdőtől kifelé haladva kell keresni.Esős májusi napon jártunk erre. Kíváncsi voltam, milyen helyi jellegzetessége van. Kicsit csalódtam.Az ára ugyan megfelelő, de kevésnek éreztem a választékot, a nyitvatartási idő sem vendégmarasztaló.
Mivel máskor is szeretnénk majd idejönni, lesz valami változás.
Átlagos 2017. október 20.barátokkal járt itt
Szeretem a házi rétest, mi több, nagyon szeretem, szoktam is készíteni különböző variánsokat többnyire sósat, kapros juhtúrósat, baboskáposztás-csülköset vagy rókagombásat. Nem csoda, hogy Mórahalmon rögtön lefékeztem, amikor láttam az autó ablakából a „házi rétes” feliratot.
Mórahalmi Rétesház Mórahalom - Külső képMórahalmi Rétesház Mórahalom - Külső képMórahalmi Rétesház Mórahalom - Külső képMórahalmi Rétesház Mórahalom - Külső képMórahalmi Rétesház Mórahalom - Étel/italMórahalmi Rétesház Mórahalom - Egyéb