2018.aug19-21: Csodás szállás, csodás miliő - csalódás: az éttermi... - Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom

Csodás szállás, csodás miliő - csalódás: az éttermi szolgáltatás!

2018. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 29.
2018 augusztusban jártam itt, már nem először. Szeretek visszajárni, mert nagyon szép a szálloda. Tiszta, kedvesek a szállodai munkatársak.Csodálatos, hívogató a szálloda berendezése, rendezettsége. A fények, a színek harmóniája nyugtatja a lelket.. A szállodában igénybe vettem a vízi-tornát, nagyon jól esett a mozgás - a szálloda vendégeinek ingyenes. A közvetlen átjárás kényelmessé teszi a fürdőbe való bejutást.
A vacsora ételei finomak, ízletesek.
Viszont az étterem szolgáltatásai romlottak a korábbi évekhez viszonyítva. Rendezetlen az étel! Reggel a zöldségek egy tányérra vannak kirakva, melyről varázsló legyen az, aki nem hullajt félre valamit. A következő vendég visszarámolja....Este előfordult a rossz leves kiírás, mely csak azért fontos, mert, ha valaki valamire allergiás és nem veszi észere.....A felszolgáló válasza egy ott dolgozó észrevételére az volt, hogy xy írta ki, s minden maradt a régiben. A sütemények is egy tányérra vannak kirakva, egy idő után összekutyulva. Legalább egy nagyobb tálcára lenne kitéve...Sajnos a reggeli hideg és egyhangú. Az éttermi személyzet sokszor magával van elfoglalva, nem figyelve a vendégekre.
Sajnálom, mert az öt szívecske jár a szállodának, de sajnos az étterem teljesítménye miatt nem tudom az ötödiket megadni!
A szállodának gratulálok a szolgáltatáshoz!

Étkezés: Átlagos

Csodás szállás, csodás miliő -  csalódás: az éttermi szolgáltatás! - Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom

Szeretnéd követni 2018.aug19-21 felhasználót?    Igen

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom
6782 Mórahalom
Millenniumi sétány 2.

2018. november 27.
Teljesen elvarázsolt a szálloda! Nagyon szép, ízléses, harmonikus,jó nézegetni a berendezést,a színeket, a képeket. A személyzet kedves, segítőkész, udvarias. Az ételek jók voltak, de nem tökéletesek. A vacsoránál nem tudták melegen tartani a kirakott ételeket. Szuper, hogy közvetlen átjárás van...

2018. augusztus 25.
A szálloda gyönyörű szép, a személyzet rendkívül kedves, nincs tömeg, egyszerű bejárás a Szent Erzsébet fürdőbe, amely rengeteg medencével biztosítja látogatóinak az aktív pihenést.

2018. június 16.
Már másodjára jártunk a szállodában. Nagyon megvoltunk elégedve mindennel. A személyzet barátságos, a konyha kitűnő, a szálloda tiszta ,rendes.Előnye a szállodának, hogy biztosított az átjárás a fürdőbe, még az elutazás napján is.

Elixír Medical Wellness Hotel, Mórahalom kiemelt csomagajánlatai
 - 2 éjszakás ajánlat
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-03-28 - 2019-02-28
 - Augusztus 20.
2 nap/1 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medenceszolgáltatásainak korlátlan használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-15 - 2019-08-20
 - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-03-28 - 2019-12-23