nagy.ferenc52: Házassági évforduló - Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom

Házassági évforduló

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 28. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Érkezésünkkor már láttuk hogy csodálatos helyen töltünk néhány napot.Most jártunk ott először,kedves segitőkész személyzet.Tiszta tágas lakosztályt kaptunk.Nagyon szép helyen van,és átjárási lehetőség a fürdőbe.Mindennel meg voltunk elégedve.Nagyon finom változatos ételek.41. házassági évfordulónk alkalmából a legjobb választás volt.Csak ajánlani tudom,hiszen gyönyörű minden.Minden igényt kielégit.Remélem lesz még lehetőség rá hogy visszamenjünk

Szeretnéd követni nagy.ferenc52 felhasználót?    Igen

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom
6782 Mórahalom
Millenniumi sétány 2.

2020. március 3.
Első alkalommal jártunk itt és úgy távoztunk, hogy ez egy visszatérős hely. Gyönyörű, ízlésesen berendezett szálloda, kedves, segítőkész személyzettel. Ezúton is köszönöm a recepción dolgozó Úrnak a szobánkkal kapcsolatban felmerült műszaki probléma "gyógyítását". Kaptunk egy még gyönyörűbb...

2019. augusztus 27.
A Szálloda maximálisan kielégítette családunk elvárásait. A szobák kényelmesek, modernül berendezettek és nagyon tiszták voltak. A személyzet mindenre készségesen válaszolt és adott segítséget. Az étterem választéka és az ételek íze és külleme, akár egy ****-os szálloda éttermi szolgáltatásaival...

2019. augusztus 5.
Az egész család rendkívül jól érezte magát a szállodába.A szoba nagyon tiszta, igényes és kényelmes volt. A szálloda szolgáltatásai közül talán egy fittness terem hiányzik. Az ételek finomak, a személyzet pedig nagyon kedves.

Elixír Medical Wellness Hotel, Mórahalom kiemelt csomagajánlatai
 - 2 éjszakás ajánlat
3 nap/2 éjszaka 14.990 - 19.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-03-28 - 2021-10-06
 - 5 éjszakás ajánlat
6 nap/5 éjszaka 13.550 - 17.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-10-19 - 2021-10-06
 - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 20.000 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-03-28 - 2021-10-06