grocceni: Az országot elhagyni készülők - Marché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár

Az országot elhagyni készülők

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Ez az az utolsó benzinkút, ahol tankolhatsz, kávézhatsz, mosdót látogathatsz, mielőtt nyugati irányban elhagyod az országot (M1, M15). Óriási embertömeget kell kiszolgálniuk úgy a bisztróban, mint az alaksori mellékhelyiségekben. A bisztróban látványpék tevékenykedik. Pozitívan értékelem, hogy egy másik fizetőhelyet is kialakítottak a kávézóknak, így már három helyen fizethetsz a Marché-ban. Az alagsori mosdók győzték a rohamot. Kevesen tudják, hogy ott lent van pénzváltó automata, mely 500 Forintért 5 darab százast, vagy 5 Euróért 10 darab 50 Centest ad. Euróért persze drágább a használata [moderálva - a szerk.]!

Ételek / Italok: Kiváló

Szeretnéd követni grocceni felhasználót?    Igen

9200 Mosonmagyaróvár
M1 (Bécs irányában)

2019. november 1.
Az M1-es autópálya mellett az osztrák határ előtt ez az utolsó jelentős megállási lehetőség: benzinkút, mosdó, shop és melegkonyhás étkezési lehetőség, nagy autós parkoló, hátul kamionos parkoló is. Rendszerint elég nagy tumultus szokott lenni, sokan megállnak itt. A mosdók az alagsorban...

2018. július 25.
Egy szelet (!) ràntotthús kerül 2000,- (kettő ezer) forintba, minden nélkül, ez alapjàn elképzelhetjük a többit. Tudtuk, hogy dràga - a jàtszósarok miatt "kellett" ide mennünk -, de ez azért minden elképzelést felülmúl. A friss péksütemények, amivel hirdeti magàt, kb....