Marché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár
9200 Mosonmagyaróvár, M1 (Bécs irányában)

Marché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár a térképen

Marché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár vélemények

Cegléd
Gyöngyös

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
Az M1-es autópálya mellett az osztrák határ előtt ez az utolsó jelentős megállási lehetőség: benzinkút, mosdó, shop és melegkonyhás étkezési lehetőség, nagy autós parkoló, hátul kamionos parkoló is. Rendszerint elég nagy tumultus szokott lenni, sokan megállnak itt. A mosdók az alagsorban találhatóak, 100 Ft vagy fél euro a belépő, a WC-jegy levásárolható.
Veszprém
Zirc

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez az az utolsó benzinkút, ahol tankolhatsz, kávézhatsz, mosdót látogathatsz, mielőtt nyugati irányban elhagyod az országot (M1, M15). Óriási embertömeget kell kiszolgálniuk úgy a bisztróban, mint az alaksori mellékhelyiségekben. A bisztróban látványpék tevékenykedik. Pozitívan értékelem, hogy egy másik fizetőhelyet is kialakítottak a kávézóknak, így már három helyen fizethetsz a Marché-ban.

freszter TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szelet (! ) ràntotthús kerül 2000,- (kettő ezer) forintba, minden nélkül, ez alapjàn elképzelhetjük a többit. Tudtuk, hogy dràga - a jàtszósarok miatt "kellett" ide mennünk -, de ez azért minden elképzelést felülmúl. A friss péksütemények, amivel hirdeti magàt, kb. 700,- forinttól kezdődnek - darabra.
Budaörs
Ábrahámhegy

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szinte ugyanaz elmondható minden Marché-ról, nem tudom, ha leállítanának az egyiknek a pultjához és levennék a szememről a kendőt, kapásból meg tudnám-e mondani, melyikben vagyok? Ez a Bécs felé menő úton lévő meg egy jó találkozási pont is, itt hívjuk fel a bécsi ismerőst, hogy már itt vagyunk és mikorra vagyunk várhatóak, itt eszünk még kifelé forintért, tankolunk, meg használjuk az amúgy tényleg kulturált mosdót is.

Legnépszerűbb csomagok Mosonmagyaróváron és környékén
Suri Bau Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szent András Fogadó
Hidegség
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Regia Panzió
Halászi
2 nap/1 éjszaka 5.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Isabell
Győr
2 nap/1 éjszaka 13.252,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2019.12.30.

Szállodák Mosonmagyaróváron és környékén
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Diamant Hotel Mosonmagyaróvár
Az 1987 óta Tájvédelmi körzetben levő szigetközi Diamant Hotel csendes, természetközeli...
Hotel Famulus Mosonmagyaróvár
A 2007 szeptemberében megnyílt Hotel Famulus a Győr történelmi belvárosánál épülő új...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Wellness élmény (min. 2 éj)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)

Marché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) MosonmagyaróvárX