Marché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár
9200 Mosonmagyaróvár, M1 (Bécs irányában)

Marché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár a térképen

Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
Az M1-es autópálya mellett az osztrák határ előtt ez az utolsó jelentős megállási lehetőség: benzinkút, mosdó, shop és melegkonyhás étkezési lehetőség, nagy autós parkoló, hátul kamionos parkoló is. Rendszerint elég nagy tumultus szokott lenni, sokan megállnak itt. A mosdók az alagsorban találhatóak, 100 Ft vagy fél euro a belépő, a WC-jegy levásárolható.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez az az utolsó benzinkút, ahol tankolhatsz, kávézhatsz, mosdót látogathatsz, mielőtt nyugati irányban elhagyod az országot (M1, M15). Óriási embertömeget kell kiszolgálniuk úgy a bisztróban, mint az alaksori mellékhelyiségekben. A bisztróban látványpék tevékenykedik. Pozitívan értékelem, hogy egy másik fizetőhelyet is kialakítottak a kávézóknak, így már három helyen fizethetsz a Marché-ban.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szelet (! ) ràntotthús kerül 2000,- (kettő ezer) forintba, minden nélkül, ez alapjàn elképzelhetjük a többit. Tudtuk, hogy dràga - a jàtszósarok miatt "kellett" ide mennünk -, de ez azért minden elképzelést felülmúl. A friss péksütemények, amivel hirdeti magàt, kb. 700,- forinttól kezdődnek - darabra.
Budaörs
Ábrahámhegy

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szinte ugyanaz elmondható minden Marché-ról, nem tudom, ha leállítanának az egyiknek a pultjához és levennék a szememről a kendőt, kapásból meg tudnám-e mondani, melyikben vagyok? Ez a Bécs felé menő úton lévő meg egy jó találkozási pont is, itt hívjuk fel a bécsi ismerőst, hogy már itt vagyunk és mikorra vagyunk várhatóak, itt eszünk még kifelé forintért, tankolunk, meg használjuk az amúgy tényleg kulturált mosdót is.

Legnépszerűbb csomagok Mosonmagyaróváron és környékén
Aquasol Resort
2 nap/1 éjszaka 18.847,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, medence használattal, szauna használattal, korlátlan fürdőbelépővel, internettel, parkolással
2021.05.21. - 2021.12.27.
Suri Bau Apartman
2021.06.23. - 2022.06.22.
Diamant Hotel
Dunakiliti
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek programokkal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.04. - 2021.12.20.
Heléna Hotel & SPA
Levél
3 nap/2 éjszaka 12.968,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan spa használattal, kültéri medencével, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, parkolással, bringóhintó bérléssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2022.09.29.

Szállodák Mosonmagyaróvár környékén
Nyári kiruccanás (min. 3 éj)
Nyári vakáció (min. 2 éj)
Pihentető nyári wellness (min. 2 éj)

Marché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) MosonmagyaróvárX