Fresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár

3,4
a 40 mosonmagyaróvári étterem közül
bisztró
Fresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár
Fresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) MosonmagyaróvárFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár

Aquasol Resort Mosonmagyaróvár - Napi ár reggelivel
2025.01.01-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Fresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár vélemények

2022. augusztus 30.barátokkal járt itt
A legutolsó, nem éppen pozitív értékelést 3 éve írtam, mivel úgy korrekt, ha a javulást, fejlődést is észrevesszük, ezért írok egy friss véleményt is. Csehországba utaztunk az M1-es autópályán, a szlovák határ előtt itt álltunk meg utoljára. A tankolást követően a bisztróba is beültünk, kávét és hotdogot vettünk.
Fresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - EgyébFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - EgyébFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - EgyébFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - EgyébFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - EgyébFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - EgyébFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - EgyébFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - EgyébFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - EgyébFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - EgyébFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - EgyébFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - EgyébFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - EgyébFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - Étel/italFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - Étel/italFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - Étel/italFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - Étel/italFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - Étel/italFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - Étel/italFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - Étel/italFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - BelsőFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - MosdóFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - Mosdó
Gyenge 2019. november 1.gyerekekkel járt itt
Az M1-es autópálya mellett az osztrák határ előtt ez az utolsó jelentős megállási lehetőség: benzinkút, mosdó, shop és melegkonyhás étkezési lehetőség, nagy autós parkoló, hátul kamionos parkoló is. Rendszerint elég nagy tumultus szokott lenni, sokan megállnak itt. A mosdók az alagsorban találhatóak, 100 Ft vagy fél euro a belépő, a WC-jegy levásárolható.
2019. március 19.a párjával járt itt
Ez az az utolsó benzinkút, ahol tankolhatsz, kávézhatsz, mosdót látogathatsz, mielőtt nyugati irányban elhagyod az országot (M1, M15). Óriási embertömeget kell kiszolgálniuk úgy a bisztróban, mint az alaksori mellékhelyiségekben. A bisztróban látványpék tevékenykedik.
Fresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - BelsőFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - BelsőFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - EgyébFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - Étel/italFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - BelsőFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - Étel/italFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - BelsőFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - BelsőFresh Corner (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. július 25.gyerekekkel járt itt
Egy szelet (! ) ràntotthús kerül 2000,- (kettő ezer) forintba, minden nélkül, ez alapjàn elképzelhetjük a többit. Tudtuk, hogy dràga - a jàtszósarok miatt "kellett" ide mennünk -, de ez azért minden elképzelést felülmúl. A friss péksütemények, amivel hirdeti magàt, kb. 700,- forinttól kezdődnek - darabra.
2055
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 677 városban járt márFelfedező - 2210 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42154 feltöltött kép
2017. október 13.barátokkal járt itt
Szinte ugyanaz elmondható minden Marché-ról, nem tudom, ha leállítanának az egyiknek a pultjához és levennék a szememről a kendőt, kapásból meg tudnám-e mondani, melyikben vagyok? Ez a Bécs felé menő úton lévő meg egy jó találkozási pont is, itt hívjuk fel a bécsi ismerőst, hogy már itt vagyunk és mikorra vagyunk várhatóak, itt eszünk még kifelé forintért, tankolunk, meg használjuk az amúgy tényleg kulturált mosdót is.