Nábob Étterem és Pizzéria Mosonmagyaróvár

Golden Ball Club Hotel Győr - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Nábob Étterem és Pizzéria Mosonmagyaróvár vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. május 15.a párjával járt itt
Az étterem a Mosoni Duna ág mellett van Mosonmagyaróváron, nem a centrumban. Ez egy egyszerű étterem, semmi különlegesség. Ennek ellenére érdemes felkeresni akár egy gyors ebédre, akár családi rendezvényekre. Mi csak útközben beugrottunk ebédelni, ettünk egy Újházi tyúklevest, egy Milánói sertésbordát és egy Erdélyi fatányérost, valamint elvittünk egy menüt.
Kiváló 2017. január 11.a párjával járt itt
Egy hétkoznap délután utazás kozben találtunk rá erre az étteremre. Menut szerettunk volna, mert siettunk, de az már elfogyott. Ennek ellenére rovid várakozás után megkaptuk forrón a gazdag húslevest és frissen a sulteket. Nem hiányzott a mosoly, kedvesség sem a pincérnotol. Az asztalon ízléses, tiszta teríték. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Átlagos 2013. december 30.barátokkal járt itt
Év búcsúztató bulin voltam az étteremben.A rántott sajt helyett majdnem csak a panírt kaptam,a zenész előadása pocsék volt!Nem tetszik hogy a söntésnél kell a számlát rendezni!A kiszolgálás elég gyors de a záróra előtt kb.1órával már a pulthoz kellet menni ha még fogyasztani szerettünk volna valamit!
Nábob Étterem és Pizzéria Mosonmagyaróvár a térképen
9200 MosonmagyaróvárJózsef Attila u. 49.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték • táncos hely
magyar, nemzetközi
grill ételek