B.Gitta

B.Gitta adatlapja

Regisztráció2015.04.06
Utoljára itt2019.09.27

Átlagos 2015. október 20.a párjával járt itt
Ebédidoben egy vendég sem volt az étteremben, ilyenkor legjobb visszafordulni, mert nem jót jelent. Viszont elonye is van, hogy azonnal kiszolgálnak. A halászlé érdekes volt, tán gyori specialitás, hogy hagymával van surítve, ezért kicsit édeskés, a bennelévo halszelet kívánta volna a sót.
Szörnyű 2016. május 31.a párjával járt itt
Utoljára léptünk be ebbe az étterembe, most már határozottan tudom. Reménykedtünk, hogy valami megváltozott, mióta itt jártunk, de csalódtunk. Az utcán egy nagyon kedves pincér invitált, no ő volt tán az egyetlen, akinek itt lenne a helye. Az esti ajánlatuk sült kacsa volt körettel.
Szörnyű 2017. október 3.a párjával járt itt
Évente tobbszor megyunk egy-egy napra a tóhoz, a nyári idoszakban nyitva van a kinti étterem, de télen csak ez a bufé. Mivel egésznapos jegyet váltunk, megéhezunk és a bufében válogatunk, a kínálat a bufé szintjén megfelelo is lenne, viszont a minoség az egyszeruen borzalmas. Újra és újra megfogadjuk, hogy tobbé nem eszunk itt, de aztán az éhség erosebb az elhatározásnál.