Nimród Étterem Mosonmagyaróvár

2025.01.01-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Nimród Étterem Mosonmagyaróvár vélemények

Gyenge 2019. szeptember 12.a párjával járt itt
Húslevest "gazdagon" rendeltünk és rántott szeletet hasábburgonyával, savanyúsággal. . A húsleves nem csak szegényesre sikerült, hanem borzasztóra is. Talán a maradék leves volt felhigítva cakkosan vágott félig nyers mirelit répa hozzáadásával, nyomokban főtt hússal. Az íze körülirhatatlan kocka levesre emlékeztetett.
Kiváló 2015. október 27.családjával járt itt
A város szélén, de mégis szinte mintha a belvárosban lenne,központi helyen.
Az épület, nagy, kicsit sem éreztem azt, hogy zsúfolt, mivel a nagy térben sok ember elfér.
Az étel isteni, volt részem csoporttal és egyénileg is megkóstolni ételeiket és minden alkalommal nagyon finom volt és érezhetően friss alapanyagokból készült ételeket tálaltak.
Kiváló helynek tartom nagyobb rendezvények megtartására is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. április 17.egyedül járt itt
Leszögezném, hogy csak az Étterem részében fogyasztottam. A Hotel részét nem látogattam meg, így véleményem csak az Étteremre koncentrálódik. Egy átlagos hétköznap voltam az Étteremben talán rajtam kívül még 3-n voltak bent. Nem mondhatni csúcs időszaknak. Mégis a kiszolgálás lassú volt. Viszonylag sokat kellett váni az ételre.
Kiváló 2013. május 15.a párjával járt itt
Többször is megszálltunk a Nimródban. Ingyenes parkolással, egyszerű épülettel, igazán jó elhelyezkedéssel. Üzletközpontok szomszédságában, esti sétának is jó, a hotel elegáns étteremben elfogyasztott finom meleg vacsora után. A szobák teljesen felújítottak, kényelmesek. Lapos tv, ingyenes internet. Télen is jó fűtéssel.
Kiváló 2013. április 25.gyerekekkel járt itt
A város végén jól megközelíthető helyen található az étterem. Az ételek mennyisége, minősége kiváló, sajnos a kiszolgálás egy kicsit lassú, kevesen voltak az étteremben mégis sokat kellett várnunk az ebédre. Az ételek minősége, mennyisége kiváló, talán ellensúlyozza a várakozást. Többnyelvű étlap - szlovák, német, magyar - található. Tágas, ízlésesen berendezett étterem.