Nimród Étterem Mosonmagyaróvár

9200 Mosonmagyaróvár, Királyhidai u. 59.

Nimród Étterem Mosonmagyaróvár a térképen

Nimród Étterem Mosonmagyaróvár értékelése:

19. helyezett a 45 mosonmagyaróvári étterem közül
365. helyezett Nyugat Dunántúlon - 757 étterem közül

Nimród Étterem Mosonmagyaróvár vélemények

Mobilról küldte. | 2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 12.
Húslevest "gazdagon" rendeltünk és rántott szeletet hasábburgonyával, savanyúsággal. . A húsleves nem csak szegényesre sikerült, hanem borzasztóra is. Talán a maradék leves volt felhigítva cakkosan vágott félig nyers mirelit répa hozzáadásával, nyomokban főtt hússal. Az íze körülirhatatlan kocka levesre emlékeztetett.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 27.
A város szélén, de mégis szinte mintha a belvárosban lenne,központi helyen. Az épület, nagy, kicsit sem éreztem azt, hogy zsúfolt, mivel a nagy térben sok ember elfér. Az étel isteni, volt részem csoporttal és egyénileg is megkóstolni ételeiket és minden alkalommal nagyon finom volt és érezhetően friss alapanyagokból készült ételeket tálaltak.

2014. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. április 17.
Leszögezném, hogy csak az Étterem részében fogyasztottam. A Hotel részét nem látogattam meg, így véleményem csak az Étteremre koncentrálódik. Egy átlagos hétköznap voltam az Étteremben talán rajtam kívül még 3-n voltak bent. Nem mondhatni csúcs időszaknak. Mégis a kiszolgálás lassú volt. Viszonylag sokat kellett váni az ételre.

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször is megszálltunk a Nimródban. Ingyenes parkolással, egyszerű épülettel, igazán jó elhelyezkedéssel. Üzletközpontok szomszédságában, esti sétának is jó, a hotel elegáns étteremben elfogyasztott finom meleg vacsora után. A szobák teljesen felújítottak, kényelmesek. Lapos tv, ingyenes internet. Télen is jó fűtéssel. A reggeli kiváló.

2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 25.
A város végén jól megközelíthető helyen található az étterem. Az ételek mennyisége, minősége kiváló, sajnos a kiszolgálás egy kicsit lassú, kevesen voltak az étteremben mégis sokat kellett várnunk az ebédre. Az ételek minősége, mennyisége kiváló, talán ellensúlyozza a várakozást. Többnyelvű étlap - szlovák, német, magyar - található.

Legnépszerűbb csomagok Mosonmagyaróváron és környékén
Riviéra Rooms Vendégszobák
2019.10.14. - 2020.10.14.
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
1-2 éjszaka 19.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2019.12.20.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
2019.10.14. - 2020.01.07.
Aquasol Resort
4 nap/3 éjszaka 72,- EUR fő/éj ártól: félpanziós ellátással, medence és szauna használattal, korlátlan fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Mosonmagyaróváron és környékén
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Hotel Famulus Mosonmagyaróvár
A 2007 szeptemberében megnyílt Hotel Famulus a Győr történelmi belvárosánál épülő új...
Szilveszter (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)