Thermal Étterem Mosonmagyaróvár

Thermal Étterem Mosonmagyaróvár
Thermal Étterem MosonmagyaróvárThermal Étterem Mosonmagyaróvár
Thermal Étterem MosonmagyaróvárThermal Étterem Mosonmagyaróvár

Thermal Étterem Mosonmagyaróvár bemutatkozása

A 120 fő befogadására alkalmas Thermal Étteremben vendégeinket nemzetközi, vegetáriánus és diétás ételspecialitásokkal, valamint a magyar konyha remekeivel és a híres magyar vendéglátással várjuk. Főszakácsunk kreativitásának köszönhetően minden évszakban tudunk meglepetéssel szolgálni, téli és nyári étlapunk mellett keresse szezonális ajánlatainkat, akcióinkat is!

Aquasol Resort Mosonmagyaróvár - Napi ár reggelivel
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Thermal Étterem Mosonmagyaróvár vélemények

Átlagos 2023. november 22.családjával járt itt
Jól néz ki a csupa-ablak többszintes étterem, a távolabbi asztalok néhány lépcsőfokkal lejjebb, az ablakoknál vannak, néhány középen, és a újabb néhány lépcsőfoknyira vannak az étel tárolók, presszógép, ital adagoló. Kicsit szűkösen, de elfér minden szükséges, még ha a pult tetején is.
Thermal Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébThermal Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébThermal Étterem Mosonmagyaróvár - Egyéb
Gyenge 2018. január 18.barátokkal járt itt
A szilveszterre meghirdetett zenés vacsora megpróbáltatásai:Választási lehetőség nem volt,csak egyféle menüből állt a vacsora.
Önkiszolgálással,sorban kellett állni érte mindenkinek. A leves felvétele után a második fogásra 2 órát kellett várni. Fél 11-kor még nem végzett mindenki. A hús nyersen került a tányérba. Katasztrófa volt az egész.
Gyenge 2013. augusztus 11.családjával járt itt
Kiszolgálás és az ételek minősége kritikán aluli. A reggeli nem változatos, ritkán frissítik. A vacsorára egy órát vártunk, amikor nem volt telt-ház. A személyzet tanulókból áll, vezető nincs jelen. Az árak nem tükrözik a minőséget, nagyon magasak. Nem szolgálnak fel friss gyümölcslevet, minden szörpös. Legyek repkednek a felvágott dinnyén, esetleg le lehetne takarni.
Thermal Étterem Mosonmagyaróvár - Étel/italThermal Étterem Mosonmagyaróvár - Étel/ital
Kiváló 2013. június 18.a párjával járt itt
A napi menüt kóstoltam már több alkalommal is és mindig elégedett voltam vele. Finom, változatos ételek, ár/érték arányban a városban verhetetlen. A személyzet segítőkész és nagyon udvarias, csak ajánlani tudom ezt az éttermet! Úgy hallottam péntekenként svédasztalos vacsorát kínálnak, azt hiszem azt is ki fogjuk majd próbálni nemsokára a családdal.
2013. április 25.a párjával járt itt
A város szívében, gyönyörű helyen, a termálfürdő közvetlen szomszédságában található, akár egy hétvégi családi nap beiktatásával. Tiszta, ízlésesen berendezett étterem. Mindenki megtalálja az ízlésének megfelelő ételt, de vigyázz, mert dél tájban, esetleg ha vacsorázni szeretnél kb. 6-kor, sokat kell várni a szállóvendégek miatt. Ezt feltétlen bele kell kalkulálni.
Thermal Étterem Mosonmagyaróvár a térképen
9200 MosonmagyaróvárKolbai u. 10
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
nemzetközi