Nimród Hotel Mosonmagyaróvár

4,3Kényelem
4Szolgáltatás
4,7Étkezés
4,3Elhelyezkedés
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Suri Bau Apartman Mosonmagyaróvár - Legjobb ár
2022.12.19-ig
Golden Ball Club Hotel Győr
89.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Nimród Hotel Mosonmagyaróvár vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 125 feltöltött kép
2022. augusztus 5.a párjával járt itt
Hosszabb ausztriai utazás előtt a 650 m-es út rövidítése miatt vettük igénybe a szállodát. Csendes környezetben van. az M1-es útról könnyen megközelíthető a szálloda. Félpanziós ellátást kértünk. A vacsora minden igényt kielégített. Az ebédlőt a szállodából átjáróval lehetett megközelíteni, ugyanitt volt a reggeli is.
4Személyzet
4Tisztaság
4Ár / érték arány
3Kényelem
3Szolgáltatások
4Étkezés
4Elhelyezkedés
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 108 városban járt márFelfedező - 176 helyen első értékelőNépszerű író - 274 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5534 feltöltött kép
2018. július 31.a párjával járt itt
Hajdanán ez tényleg a város szélén volt, de akkor is nagy élet volt. Most köré épültek az áruházak és épült egy körforgalom. Kívülről maradt az épület az eredeti - semmit nem változtattak rajta. Belül nagyszabású átalakításokat vittek végbe, hogy megfelelje a nyugati határszéle elvárásainak. LCD TV, Wi-fi, felújított berendezés.
5Személyzet
5Étkezés
4Elhelyezkedés
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2013. május 27.a párjával járt itt
Kedves, udvarias személyzet fogad a recepción. Kitűnő ételek reggel és este, ami a felszolgálók figyelmességével párosul. Kiemelném a május 23-n a reggelinél tevékenykedő fiatal hölgyet!
Felújított szobák, tisztaság, LCD-tv. Sok európai hotelben megszálltam már, de összehasonlításban a mosonmagyaróvári Nimród ott van az élen. Köszönöm!
5Személyzet
5Tisztaság