Mosonmagyaróvár és környéke

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Nimród Hotel Mosonmagyaróvár vélemények

2023. szeptember 3.családjával járt itt
Családdal Mosonmagyaróvárra mentünk üdülni. A Nimród Hotel szép és modern. Finom ételeket ettünk. Wellness és fitnesz terem is van. Közel van Ausztria és Szlovákia. A csodálatos Flexum fürdőbe fürödtünk. Voltunk városnézésen. A Mosonmagyaróvári várat is megnéztük, ami a Széchenyi Egyetemhez tartozik. Kirándultunk Győrbe.
Nimród Hotel Mosonmagyaróvár - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 130 feltöltött kép
2022. augusztus 5.a párjával járt itt
Hosszabb ausztriai utazás előtt a 650 m-es út rövidítése miatt vettük igénybe a szállodát. Csendes környezetben van. az M1-es útról könnyen megközelíthető a szálloda. Félpanziós ellátást kértünk. A vacsora minden igényt kielégített. Az ebédlőt a szállodából átjáróval lehetett megközelíteni, ugyanitt volt a reggeli is.
2018. július 31.a párjával járt itt
Hajdanán ez tényleg a város szélén volt, de akkor is nagy élet volt. Most köré épültek az áruházak és épült egy körforgalom. Kívülről maradt az épület az eredeti - semmit nem változtattak rajta. Belül nagyszabású átalakításokat vittek végbe, hogy megfelelje a nyugati határszéle elvárásainak. LCD TV, Wi-fi, felújított berendezés.
Kiváló 2013. május 27.a párjával járt itt
Kedves, udvarias személyzet fogad a recepción. Kitűnő ételek reggel és este, ami a felszolgálók figyelmességével párosul. Kiemelném a május 23-n a reggelinél tevékenykedő fiatal hölgyet!
Felújított szobák, tisztaság, LCD-tv. Sok európai hotelben megszálltam már, de összehasonlításban a mosonmagyaróvári Nimród ott van az élen. Köszönöm!