városi Szobor közül
Szobor
Bárka MosonmagyaróvárBárka Mosonmagyaróvár

Bárka Mosonmagyaróvár bemutatkozása

A Bárka elnevezésű alkotás Rieger Tibor műve, melyet 1984-ben állították fel.

Aquasol Resort Mosonmagyaróvár - Napi ár reggelivel
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Bárka Mosonmagyaróvár vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 709 városban járt márFelfedező - 2288 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44129 feltöltött kép
Érdekes 2023. április 12.a párjával járt itt
Úgy tudom, nincs konkrét üzenete. Szabadjára engedi a fantázia szelét, ami fújja ezt a vitorlát. Bárka. . . valakiket visz, valahonnan valahová. Lehetne Noé bárkája is, de akkor más állatok is lennének rajta jellemzően. Lehetne a menekülés hajója, összezsúfolódott emberek elvándorolnak valahonnan, bevándorolnak valahová.
Bárka Mosonmagyaróvár - Külső képBárka Mosonmagyaróvár - EgyébBárka Mosonmagyaróvár - EgyébBárka Mosonmagyaróvár - Külső kép