városi Szobor közül
Szobor
Mosoni hősi emlékmű MosonmagyaróvárMosoni hősi emlékmű Mosonmagyaróvár

Mosoni hősi emlékmű Mosonmagyaróvár bemutatkozása

1934. június 3-án emelték fel az emlékművet. Istók János, Réthy Ferenc és Ficzek Károly alkotása.

Aquasol Resort Mosonmagyaróvár - Napi ár reggelivel
Előfoglalási áreső
2024.11.28-ig
Magdalena Apartman Győr

Mosoni hősi emlékmű Mosonmagyaróvár vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44161 feltöltött kép
Átlagos 2023. június 6.egyedül járt itt
Még Mosonmagyaróváron elmélkedtem a helyi világháborús emlékműveken, erről, meg az ilyen típusúakról azóta is gondolkodom és azóta is többször szembejöttek velem. Mosonmagyaróvárnak négy első világháborús emlékműve is van. Szapora műfaj ez a vidéken. Ez, ami a képen látható, közvetlen a piac mellett van, kis kápolnával kiegészítve.
Mosoni hősi emlékmű Mosonmagyaróvár - EgyébMosoni hősi emlékmű Mosonmagyaróvár - Külső képMosoni hősi emlékmű Mosonmagyaróvár - Külső képMosoni hősi emlékmű Mosonmagyaróvár - Egyéb