Luby-kastély Étterme Nagyar

étterem
Luby-kastély Étterme Nagyar
Luby-kastély Étterme NagyarLuby-kastély Étterme Nagyar
Luby-kastély Étterme NagyarLuby-kastély Étterme Nagyar

Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Termál Apartman Panzió Nyírbátor

Luby-kastély Étterme Nagyar vélemények

2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
2023. április 19.a párjával járt itt
Nem volt egyszerű e térségben éttermet találni Húsvét vasárnapi ebédhez, de ide sikerült, így előre asztalt is foglaltam. Jól tettem, mert nem lett volna helyünk. Nagyon szerettük volna megkóstolni a Kötött tészta levest e hagyományos beregi ételt. Itt megtehettük. Csípős, finom, érdekes étel. 2.
Luby-kastély Étterme Nagyar - EgyébLuby-kastély Étterme Nagyar - EgyébLuby-kastély Étterme Nagyar - EgyébLuby-kastély Étterme Nagyar - Egyéb
2090
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 689 városban járt márFelfedező - 2250 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43232 feltöltött kép
2022. július 20.a párjával járt itt
Azt hiszem, az étterem jobb, mint maga a kastély, Kérdeztük bent (meg amúgy éhesek is voltunk), hogy hol van itt valamelyik környékbeli faluban egy rendesebb étterem, válasz: ááá, nincs. nincs, csak ez itt, a miénk, ez a legjobb. Erre mit csinálsz? Beülsz, nem? Az étterem a földszinten van, a bejárattól jobbra meg balra.
Luby-kastély Étterme Nagyar - BelsőLuby-kastély Étterme Nagyar - BelsőLuby-kastély Étterme Nagyar - Étel/italLuby-kastély Étterme Nagyar - Étel/italLuby-kastély Étterme Nagyar - Étlap/itallapLuby-kastély Étterme Nagyar - EgyébLuby-kastély Étterme Nagyar - Étel/italLuby-kastély Étterme Nagyar - Étel/ital