Zsuzsa26

Zsuzsa26 adatlapja

Regisztráció2020.08.02
Utoljára itt2020.11.17

2020. augusztus 2.a párjával járt itt
Egy szép hetet töltöttünk a hotelban! Kedves személyzet,finom ételek! Szép tiszta és nyugodt kisváros,tele parkokkal,mindenkinek csak ajánlani tudom,aki pihenni szeretne! :D
Amit hiányoltunk a wellnes,mivel mi gyógykúra csomagot foglaltunk,csak külföldiek lévén,sajnos Taj kártya hiánya végett nem voltunk jogosultak a csomagra!
Kiváló 2021. október 15.a párjával járt itt
Hotelba megérkezve,kellemes illat fogadott bennünket! Személyzet kedves,az ételek finomak és változatosak! A szoba nagy és kényelmes,wifi kiváló! A wellnes átlagon felüli! Nagyon jól éreztük magunkat! Maradandó élményekkel tértünk haza! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Mi is visszatérünk még! Köszönjük ezt az 5 napot Ambient hotel!
Kiváló 2022. május 13.a párjával járt itt
5 napot töltöttünk a szállodában. A közlekedés kiváló! Személyzet kedves és segitőkész. Az ételek finomak és változatosak. Wellnes részleg nagyszerű és a városi fürdővel összekötve pedig minden igényt kielégitett. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk! Még egyszer biztos visszatérünk! Köszönünk minden a hotel Colosseum személyzetének!
Colosseum Wellness Hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy értékelésével és a megosztott tapasztalataival megtisztelte szállodánkat. Dicséretét kollégáink munkájával kapcsolatban nagyon szépen köszönjük. Örömünkre szolgál, hogy a szállodánk wellness részlege és a szállodával összeépített Szent Erzsébet Gyógyfürdő elnyerte tetszésüket.
2022. május 17., , Colosseum Wellness Hotel