Placc Pizzéria Nagykanizsa

Placc Pizzéria NagykanizsaPlacc Pizzéria Nagykanizsa

Hotel Touring Nagykanizsa - Napi árak
2025.09.16-ig
Hotel Touring Nagykanizsa
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Placc Pizzéria Nagykanizsa vélemények

Gyenge 2023. november 4.családjával járt itt
BBQ pizzát ettem amin nagyon kevés volt a BBQ szósz. Plusz szószt kellett kérnem! Pincérnek szóltam azt mondta hogy ha több lenne rajta elázna a tészta. Szerintem férne rá sokkal több...
Kiváló 2018. augusztus 13.családjával járt itt
Nagykanizsán szálltunk meg. És ott vacsoráztunk. Már előre kinéztem a helyet, de a szállásadó is ezt ajánlotta. Nem csalódtunk. Bőséges és finom ételek. Bő pizza választék Gyors kiszolgálás. Jól megközelíthető.
A levest hiányoltam, de mondták a mellettük lévő étteremben van. Már ott elhatároztuk, visszafelé ott eszünk. Ajánlom mindenkinek ha arra jár, térjen be.
Placc Pizzéria Nagykanizsa - BelsőPlacc Pizzéria Nagykanizsa - Étel/italPlacc Pizzéria Nagykanizsa - Étel/italPlacc Pizzéria Nagykanizsa - Étel/italPlacc Pizzéria Nagykanizsa - Külső kép
Kiváló 2018. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
A kiszolgálás Nagyon nagyon jó!
Finom ès bőséges ételek.2018.08.09.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 264 városban járt márFelfedező - 3337 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95065 feltöltött kép
2016. március 27., kollégákkal járt itt
Kolléganőm pár éve járt már Nagykanizsán, s ő javasolta, hogy a rétesest feltétlenül keressük fel, mert nagyon finoman készítették. Kétszer végigmentünk az Erzsébet téren, de a rétesesnek nem leltük nyomát. Végül a szomszédos Tourinform irodában kaptunk segítséget, miszerint jó helyen járunk, csak kissé átalakultak a helyek, és a Placc nevű pizzériába térjünk be.
Placc Pizzéria Nagykanizsa - Külső képPlacc Pizzéria Nagykanizsa - Külső képPlacc Pizzéria Nagykanizsa - BelsőPlacc Pizzéria Nagykanizsa - BelsőPlacc Pizzéria Nagykanizsa - Étel/italPlacc Pizzéria Nagykanizsa - Étel/ital