Kompjegyen kívül inkább semmit

Rév Büfé NagymarosRév Büfé Nagymaros a térképen

Gyenge 2017. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. január 18.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A nagymarosi Rév Büfé fő funkciója a jegyárusítás a kompra, ezt korrekten be is tölti. Valami miatt úgy gondolták, jó ötlet lehet egyfajta árukapcsolásként büfét is kialakítani. Az ötlet valóban jó, de jelentem, a megvalósítás nem igazán járt sikerrel. Az alkalmazott hölgynek csak nyűg ez az egész, szívesebben ülne már kinn társával (kolléga vagy ráérő ismerős?) ő is a teraszon, hogy végre rágyújthassanak egy cigarettára.
Mondjuk érthető valahol, gyönyörű innen a kilátás a szemben magasodó visegrádi fellegvárra.
Azt különösen nem szerette a hölgy, ha még valaki kérdezni is akarna valamit, elvégre ez nem turista információ.
Soproni a referenciasör, akik a minimál dekoráció döntő részét biztosították. A hangulat 70-es évekbeli retró, engem a régi balatoni vagy velencei-tavi strandbüfékre emlékeztetett. A kiírások szerint sokféle büfés étel kapható: lángos, palacsinta, gofri, hamburger, szendvicsek, de az csak a főszezonban igaz. Télen sör, üdítők, kávé, bolti csoki, némi egyéb édesség, keksz szerepel a kínálatban, ezekkel kell beérni.
Szerencsére megjött a komp, indulni kellett. Nem bántam.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Rév Büfé Nagymaros - EgyébRév Büfé Nagymaros - EgyébRév Büfé Nagymaros - Külső képRév Büfé Nagymaros - BelsőRév Büfé Nagymaros - BelsőRév Büfé Nagymaros - Külső képRév Büfé Nagymaros - Külső képRév Büfé Nagymaros - Külső képRév Büfé Nagymaros - Külső kép

Rév Büfé további értékelései

2023.01.25egyedül
Nos, a Maros étterem a parton zárva van, ha jól láttam a táblán, hétköznap szinte mindig zárva, sok esély nincs, elsétáltam a Rév büféig, ami viszont nyitva volt. Betoppanva nem egy rossz benyomást keltő hely, a fogadtatás annál barátságtalanabb volt, mondhatnám a zord szűkszavúság egy kifejező...
Royal Club Hotel Visegrád - Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel