Törökmező Kalandpark Nagymaros

Törökmező Kalandpark Nagymaros
Törökmező Kalandpark NagymarosTörökmező Kalandpark Nagymaros
Törökmező Kalandpark NagymarosTörökmező Kalandpark Nagymaros

Törökmező Kalandpark Nagymaros bemutatkozása

A Törökmező Kalandpark a Dunakanyar legnagyobb kalandparkja, a Börzsönyben, Törökmezőn található. Közel 10 hektáros területen elhelyezkedő kalandparkban a környezetbe illeszkedő pályák közül válogathatnak az ide látogatók. Magaslati kötélpályákon a fák lombkoronájában bárki Tarzannak érezheti magát, a 600 méter hosszú Tiroli csúszópályán pedig garantált a fokozott adrenalin termelés és a szép kilátás.

Royal Club Hotel Visegrád - Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád

Törökmező Kalandpark Nagymaros vélemények

Átlagos 2018. július 18.kollégákkal járt itt
Úgy alakultak a programok, hogy 1 hónapon belül 3 különböző kalandparkban is jártam, itt, a Dunakanyarban egy munkahelyi csapatépítésen. Így a belépő áráról nem tudok nyilatkozni, mivel azt a cég fizette.
Törökmező Kalandpark Nagymaros - Törökmező Kalandpark Nagymaros - Törökmező Kalandpark Nagymaros - Törökmező Kalandpark Nagymaros - Törökmező Kalandpark Nagymaros - Törökmező Kalandpark Nagymaros - Törökmező Kalandpark Nagymaros - Törökmező Kalandpark Nagymaros - Törökmező Kalandpark Nagymaros - Törökmező Kalandpark Nagymaros - Törökmező Kalandpark Nagymaros - Törökmező Kalandpark Nagymaros -