Fehér Sas Panzió Bánkút étterme Nagyvisnyó
3349 Nagyvisnyó, Bánkút külterület 0409/12.

Fehér Sas Panzió Bánkút étterme Nagyvisnyó a térképen

Wellness csomagok Nagyvisnyó városában

Fehér Sas Panzió Bánkút étterme Nagyvisnyó vélemények

2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kirándulni voltunk a családdal Bánkúton és mikor bementünk pozitív volt a hely, de a felszolgáló teljesen megfordította ezt. Mikor kiderült hogy csak egy forró italt szeretnénk fogyasztani, akkor nagyon flegma lett. Várakoztatott bennünket jó ideig mire foglalkozott velünk, a kiszolgálás lassú volt és a fizetésre is sokat kellett várni.
Zalaegerszeg

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A panzió vendégeként vacsoráztunk az éterembe. Késve érkeztünk, de nagyon kedvesen, barátságosan kiszolgáltak minket! Az étterem rész is gyönyörű, a dekoráción látszik a tulajdonos odafigyelése, szépérzéke, törődése. Az étlapon különlegességek, finomságok. . A kiválasztott étel is nagyon ízletes, és különleges volt! !

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy nehéz túra után tértünk be Bánkútra. Fáradtak voltunk. És Éhesek. Az éttermet úgy ajánlották . Egy levest kértem, párom egy vaddisznó pörköltet. Amikor megláttuk a hatalmas adagokat, komoly bajba kerültül. De nekiláttunk. Én a levessel teljesen jól laktam. De be kellett segíteni a pörköltbe. Nagyon finomak voltak. És nagyon kedves személyzet.

2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. október 29.
A hosszú hétvégén barátainkkal kirándultunk a Bükkben, ahol sok éve jártam utoljára. Bánkútra érve nagy meglepetésemre a hajdani lepukkant turistaszálló helyén igen ízlésesen felújított, barátságos panzió és étterem fogadott. Az épületben felhasznált anyagok, színek, berendezési tárgyak jól illenek az erdő közepén álló épülethez.

Legnépszerűbb csomagok Nagyvisnyón és környékén
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 2.875 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.04. - 2021.06.04.
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.04. - 2021.06.04.
Zsuzsanna Kúria
Feldebrő
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 17.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.04. - 2021.01.31.
Násfa Boutique Hotel
Feldebrő
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.19. - 2021.01.31.

Szállodák Nagyvisnyó környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Nagyvisnyó
Hotel Villa Völgy Nagyvisnyó
Aurora Hotel Nagyvisnyó
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Viszlát karantén! Helló Nyár! (min. 2 éj)

Fehér Sas Panzió Bánkút étterme NagyvisnyóX