Angela Farm Naturista Camping & Bungalow Nemesbük
8371 Nemesbük, Lóhegyi út 63.

Angela Farm Naturista Camping & Bungalow Nemesbük a térképen

Angela Farm Naturista Camping & Bungalow Nemesbük értékelése:

1. helyezett a 3 nemesbüki szállás közül
188. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1056 szállás közül

Angela Farm Naturista Camping & Bungalow Nemesbük bemutatkozása

Az Angela Farm Naturista Camping & Bungalowpark 1996-ban nyílt meg Zala megyében, a Balaton vonzásában, Hévíz mellett, Nemesbükön. A Balaton fővárosától, Keszthelytől csak 9 km-re található.

A kemping alkalmas 25 db lakókocsi ...Tovább >>

A kemping alkalmas 25 db lakókocsi befogadására, de bérelhetőek faházak és apartmanok is.

A kültéri medence strandolási lehetőséget kínál. A pancsoló pedig a kutyusok fürdőjét biztosítja.

A vendégek komfortját biztosítja a szauna, infra kabin, a masszázs, minibár, lengőteke, teke, étel-ital fogyasztási lehetőség is.
Az Angela Farm Naturista Camping területén található egy szép apartmanház két modern, összkomfortos lakással. Mindkét apartman fürdővel, WC-vel, beépített konyhával, lakó- és hálószobával, terasszal van kiépítve és felszerelve műholdas tv-vel, WiFi-elérhetőséggel és trezorral is. Gázfűtésesek, egész évben üzemelnek.

Az Orgona Apartman egy különálló kis ház, hálóval, konyhával, fürdővel, Sat-tv-vel. Gázfűtéses, egész évben üzemel.

A faházak tavasztól őszig üzemelnek:

A Terézia, Lacika és Veronika faházak fürdőszobával, konyhával, Sat-tv-vel ellátottak.

A Jázmin faház egy franciaágyas hálószobát tartalmaz, benne hűtő és tv van.

Garantáljuk a kényelmet és nyugalmat!

Angela Farm Naturista Camping & Bungalow Nemesbük képei

Angela Farm Naturista Camping & Bungalow Nemesbük vélemények

rozsa23 TOP fotófeltöltő
2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 25.
Az idén 2 alkalommal is jártam itt, egyszer júniusban egyszer pedig augusztus végén. Fantasztikusan szép a nyár itt! Rengeteg virág és kedves szállásadó fogadja a vendégeket. Bár a medence egy kissé már retro hangulatú, de a béke és nyugalom szigete ez a naturistáknak. Árnyék és napozási lehetőség egyaránt megtalálható a farmon, sok pihenőággyal és székekkel.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Ismét minden tökéletesen megfelelt az elvárásainknak.
Szép kis felújított lakot kaptunk.
Szuper volt, köszönjük szépen!
Jövőre folytatjuk a sorozatot!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 2.
Biztosan visszatérünk még. Ár érték arányban nagyon megfelelő volt nekünk. Családias, falusi környezet. Szállásnak használtuk a kerékpáros turáink kiindulópontja volt. Helyes kis faházat kértünk közös fürdő és wc. használattal. Nekünk ez nagyon romantikus és hangulatos volt. Tiszta ágynemű és törölköző. Televízió, szunyoghálós ablakok.

stupek TOP szállásértékelő
stupek TOP étteremértékelő
stupek TOP egyébhely értékelő
stupek TOP fotófeltöltő
2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 27. - 6 látogató hasznosnak vélte
Kezdem a jóval! Az épület szép, ahol megszálltunk, de csak kívűlről. Belűlről már lehasznált. Itt a honlapon és más előforduló honlapokon megjelenő fényképek nem a valóságot tükrözik. Két épített panzió és 5 faház áll a rendelkezésükre. A játékok már szétrohadtak, a medence fala omlik. Rossz szájízzel távoztam, ezért másnak sem ajánlom miért?

Szécsényi Apartman
5 nap/4 éjszaka 5.500 - 10.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.13-ig
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 15.778 - 99.402,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpennyel
Érvényes: 2021.10.25-ig
Petra Apartmanház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Platán Hotel Sárvár
2 nap/1 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.03.13-ig

Szállodák Nemesbük környékén
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)

NemesbükX