Doboskút Vendégház Nógrádsipek

Doboskút Vendégház Nógrádsipek
Doboskút Vendégház NógrádsipekDoboskút Vendégház Nógrádsipek
Doboskút Vendégház NógrádsipekDoboskút Vendégház Nógrádsipek

Doboskút Vendégház Nógrádsipek bemutatkozása

Csodálatos természeti környezetben, rendkívül nyugodt körülmények között pihenhet Nógrád megye szívében, a palóc stílusban épült nógrádsipeki Doboskút Vendégházban.
Vendégházunknak a Falusi és Agroturizmus Országos Szövetsége az Észak-Magyarországi Régióban a "2011-es év Falusi Vendégfogadója" címet adományozta.

4Szolgáltatás
Főnix Wellness Resort Nógrádgárdony - Napi árak reggelis ellátással
2024.06.01-ig
Főnix Wellness Resort Nógrádgárdony
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Doboskút Vendégház Nógrádsipek vélemények

Kiváló 2013. augusztus 6.családjával járt itt
Rendszeresen járunk túrázni, illetőleg kirándulni családommal, az országon belül és kívül egyaránt. Ezért is nézegettem érdeklődve az Önök honlapját. A honlapon több ismerős helyet is találtam, ahol én is megfordultam. Így találtam rá a nógrádsipeki Doboskút Vendégházat ismertető részre, valamint a vendégházat értékelő "Vélemény" című kommentre.
Kiváló 2013. július 29.csoporttal járt itt
Nagyon kellemes néhány napot töltöttem a vendégházban. Egy budapesti doktornő felügyelete mellett léböjt napokon vettem részt. Nem nagyon hiszek a csodakúrákban, de ismerősöm rábeszélt, ő már járt itt. A hely, a környezet, a szomszéd kedves nénik, a fiatal pár, akiktől a böjt végén mézet és sajtot vittünk haza - remek.
Kiváló 2013. július 29.csoporttal járt itt
Én is jártam a Doboskút vendégházban! Egyedül és diákokkal is! Nem véletlenül tértem vissza több alkalommal. Minden a lehető legtökéletesebb volt! A vendéglátók szolgálatkészsége, a kamaszok iránti türelme köszönetet érdemelt! Az ellátás ,a tisztaság, az étkezés kiváló volt! Remek idegenvezetőt kaptunk. Mindenért hálásak vagyunk! Nem értjük az előző hozzászólót!
Gyenge 2013. július 21.a párjával járt itt
Évek óta csillagtúrázunk, az ország több részében megfordultunk már, de még soha sehonnan nem jöttünk el ilyen rossz élményekkel mint a Doboskút Vendégházból. Az apartman egy buszforduló mellett található, ahol rendszeres időközönként autóbuszok, illetve az erdőből fát szállító erőgépek verik fel a port az aszfaltban igen hiányos útról.