Kr3nos: Inkább máshol - Lucullus Fogadó étterme Noszlop

Lucullus Fogadó étterme Noszlop értékelése
1. helyezett az 1 noszlopi étterem közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Inkább máshol

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 17.
Az árak budapestiek, de az adag kevés és a velővel töltött csirke hozománya hasfájás és hasmenés volt. Reméljük változik a minőség és főleg a mennyiség, mert a környéken a legkisebb adagot itt lehet kapni. többször is voltam, kényszerből (meghívtak, vagy barátok akartak beülni), de egyszer sem laktam jól igazán. Össze sem hasonlítható pl a kecskeméti csárdákkal, amire akar hasonlítani (pl: a kecskeméti cs. [moderálva - a szerk.] csára az egyik kedvencem)

Ennyire tetszett: Szörnyű

Lucullus Fogadó étterme Noszlop
8456 Noszlop
Dózsa György u. 1.

2018. november 5.
2018 novemberének elején jártunk a vendéglőben. Nem írnék csárdát, bár kívülről erre törekszik, belül azonban inkább retró kocsma hangulatú. Este érkeztünk, sejtelmes félhomály fogadott bennünket, kicsit sötétnek találtam a helyet. Nem először fordultunk itt elő, én négyszer ettem már ugyanazt a...