Lucullus Fogadó étterme Noszlop
8456 Noszlop, Dózsa György u. 1.

Lucullus Fogadó étterme Noszlop a térképen

Lucullus Fogadó étterme Noszlop értékelése:

1. helyezett az 1 noszlopi étterem közül
333. helyezett Közép Dunántúlon - 832 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német

Szállások Noszlop városában
Wellness csomagok Noszlop városában

Lucullus Fogadó étterme Noszlop vélemények

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 17.
Az árak budapestiek, de az adag kevés és a velővel töltött csirke hozománya hasfájás és hasmenés volt. Reméljük változik a minőség és főleg a mennyiség, mert a környéken a legkisebb adagot itt lehet kapni. többször is voltam, kényszerből (meghívtak, vagy barátok akartak beülni), de egyszer sem laktam jól igazán.

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
2018 novemberének elején jártunk a vendéglőben. Nem írnék csárdát, bár kívülről erre törekszik, belül azonban inkább retró kocsma hangulatú. Este érkeztünk, sejtelmes félhomály fogadott bennünket, kicsit sötétnek találtam a helyet. Nem először fordultunk itt elő, én négyszer ettem már ugyanazt a főételt. Kétszer ízlett, kétszer nem.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
Vendégcsalogató környezetben ízlésesen berendezett csárda. Ha ránéz az ember, már éhes lesz . . . . vagy ha nem, akkor is enne itt valamit. Háromszor voltam itt. Először önszántamból utána már elcsábult útitársaim rábeszélésére - gondoltam hátha én tévedek. De sajnos nem. A legrosszabb élmény a második alkalommal ért - hosszas várakozás után egy cigánypecsenyének titulált száraz és íztelen karajdarabka képében.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 15.
Baráti társasággal mentünk az áprilisi hétvégén Noszlopra. Habitusomból eredően mindent jó előre feltérképeztem a megcélzott Lucullus fogadó honlapján. Na ilyennek kell lennie egy honlapnak, ahol a (leendő) vendég jó hosszan el tud időzni. Itt annyi olvasnivaló van, hogy órákat lehet olvasgatni. Persze vannak hibák is (pl.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 30.
Egy vasárnapi kirándulás során tértünk ide be. Elég sokat kellett várni, mire megkérdezték, hogy mi járatban vagyunk. A rendelés felvételekor nem kérdezték meg, hogy mit iszunk, külön jeleztük, hogy ha nem gond, innánk is, mivel a pincér már szaladt volna is tovább.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 29.
A noszlopi Lucullus fogadóban fogyasztottuk el keresztelő utáni ünnepi ebédünket. Sajnos már rég nem olyan az ételek minősége, amit egy ilyen régóta működő étteremtől elvárható lenne. Mivel kisgyermekes családról volt szó, kényszerűségből ezt a helyet választották. A rántott szeletek, akár sertés, akár csirke sajnos olyan vékonyak, hogy szinte lähatatlan a hús a keményresült prézle alatt.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 24.
Évente több alkalommal is utazunk a környékre,vagy távolabb. Ha a Lucullus fogadó útba esik meg kell hogy álljunk. Általában menet és jövet mindig a központi pihenőhelyünk. Nagyon finomak az ételek. Már ott tartunk hogy babona ide vagy oda de ha nem állnánk meg talán nem is lenne sikeres az utunk. Idei évben barátainkkal Szigetváron jártunk.

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 27.
Badacsonyból hazafele álltunk meg a családdal egy lehetöleg gyors vacsorára . a parkolóban vagy 20 autó , belépve 3/4 ig telitett étterem zsongás . nagyon udvarias fogadtatás ,italrendelés , ételválasztás és kb 20 percen belül felszolgálták az általunk rendelt ételeket ! ! ! Normális méretü adag , finom ízek ,VENDÉGLÁTÓ kiszolgálás !
Tatabánya

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A semmi közepén hirtelen feltűnik a kivirágzott étterem. Van nyitott és zárt terasza, belső étterme és különterme. Az étlapja hagyományos és erdei ételeket tartalmaz, de van gyerekeknek való is pld palacsinta lángos. Megérkezésünkkor éppen távozott egy többfős csoport, akik cigijüket szívták a nyitott teraszon, éppen ezért a meleg ellenére a zárt teraszra ültünk, mivel mi nem dohányzunk.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 18.
Július közepén a családdal jártunk itt. /előre foglalással 6 fős ebéd/
Az ételek mennyisége elképesztő, a tálalás profi és ízléses. A ház ajándéka, a kis kancsónyi cseresznyelé fantasztikus és különleges. A salátás-savanyúságos pult különleges és eddig még nem kóstolt dolgokat kínál. A kiszolgálás végtelenül udvarias.

Legnépszerűbb csomagok Noszlopon és környékén
Magdi Panzió
2020.12.26. - 2021.10.22.
Holiday Club Apartman Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 9.632 - 26.514,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.12. - 2022.01.02.
Golden Ball Club Hotel
Győr
2-3 éjszaka 16.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.31.
Danubius Hotel Rába
Győr
2 nap/1 éjszaka 6.950 - 13.700,- Ft/fő/éj között: reggelivel, szauna és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.09. - 2021.03.31.
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, városnézéssel, masszázzsal, borkóstolóval
2020.10.23. - 2020.10.25.
Hotel Zena
4 nap/3 éjszaka 18.509,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdő- és szaunarészleg korlátlan használatával, masszázskuponokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Liliom Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.15. - 2020.12.20.
Kolping Hotel Spa & Family Resort
Alsópáhok
2 nap/1 éjszaka 23.500 - 36.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fedett és szabadtéri családi élményfürdővel, babaúszással, fitness terem használattal, egyedülálló játékbirodalommal, gyermek programokkal, korlátlan internet-és telefonhasználattal
2018.09.25. - 2021.08.20.

Szállodák Noszlop környékén
Wolf Panzió Noszlop
Palace Hotel  Noszlop
Hotel Panoráma Balatongyörök Noszlop
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat - teljes előrefizetéssel! (1 éjtől)
Őszi szünetre fel! (min. 2 éj)

Lucullus Fogadó étterme NoszlopX