Nomád Hotel Noszvaj
3325 Noszvaj, Síkfőkút u. 5-7.

Nomád Hotel Noszvaj a térképen

Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 8.
Ha egy különleges élményt szeretnél, gyere el ide, ez valóban egy különleges hely! Szinte „Paradicsomi” állapot, ahol minden csodásan elfér: felnőttek, gyerekek, kutyák és macskák a négylábúak nincsenek lezavarva a kanapékról, és tudják, hogy itt otthon vannak. Akárcsak a vendégek.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jó pár szállodában jártam már, de ez a "csak" 3 csillagos szálloda köröket ver a 4-5 csillagos társaira. Fantasztikus miliő, isteni ételek, nagyon nagyon kedves és jó fej alkalmazottak. Egy szóval minden tökéletes. A szobák, épületek hangulata kiváló. Talán csak egy hiányosságot éreztem, hogy az udvar lehetne egy picit karban tartottabb.

bernini TOP fotófeltöltő
2015. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kitűnő környezetben, karnyújtásnyira az erdőtől található a Hotel Nomád Noszvajon. A berendezése különleges vidéki hangulatú, minden szoba kicsit más mint a többi. A kert nagyon szeretni való, mi kora tavasszal voltunk, így még nem láttuk milyen amikor minden a helyére kerül, de nagyon tetszett, hogy külön lehet egy kicsit vonulni, több különböző tér áll rendelkezésre.

Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 19.983 - 41.173,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.07-ig
Tündérkert Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.647 - 16.193,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, kastélylátogatással, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Noszvajon és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

NoszvajX