Juca: Kellemes, barátságos - Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj értékelése
1. helyezett a 22 noszvaji szállás közül

Kellemes, barátságos

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Kellemes, barátságos szálloda. Családi szobát, vagyis két légterűt választottunk. Kényelmesen elfértünk, a fürdőszobánk viszont nagyon pici volt. Egy testesebb ember nem is tudom hogy tud becsusszanni a zuhanyfülke és a mosdótálca között, különösen éjjel, félálomban úgy, hogy még a törölközőtartóra is tekintettel kell lennie.
A másik észrevételem az ágy matraca. Én a kemény ágyat szeretem, de ez nekem már kényelmetlenül kemény volt.
A konyha viszont kifogástalan. Tányérszerviz szerepelt az ajánlatban, ennek ellenére svédasztalunk volt, hibátlan ételekkel. Az étterem is kényelmes, a felszolgálók udvariasak, figyelmesek, ahogy a személyzet többi tagja is. A szobák és a közösségi terek tiszták, rendezettek. Az apróságok részére felszerelt játszósarok is rendelkezésre áll.
A wellness többféle szaunát, só és pihenőszobát, jacuzzit és úszómedencét foglal magában, masszázslehetőséggel.
A környék gazdag látnivalókban és pincészetekben, mindkettőt érdemes kipróbálni. Jó kiindulópont kicsit távolabbi úti célokhoz is mint Bogács, (amit mi gyalogszerrel látogattunk meg) valamint Cserépfalu, Cserépváralja, és a környező települések egyaránt.
Az említett apróbb hiányosságok ellenére nagyon kellemesen és jól éreztük magunkat, szívből ajánlom mindenkinek.

Szeretnéd követni Juca felhasználót?    Igen

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
3325 Noszvaj
Dobó István utca 10/A.

2020. március 2.
A szállodával konkrétan nem volt gond, szép környezet, bár panoráma :) nincs, a személyzet kedves volt, pincérek figyelmesek voltak. A szoba kényelmes, nagy ággyal, a tv-ben sok mese csatorna, ami a gyerek miatt jó pont volt. A tisztaságra a szobákban lehetne egy picivel jobban oda figyelni, a 4...

2020. február 25.
Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet rendkívül figyelmes és kedves volt, és az ellátás is kifogástalan. Egyetlen negatívum nekünk korán kelőknek, hogy a wellness részleg csak reggel 8 órakor nyit, és reggelizni is csak 8 órától lehet.

2020. február 4.
A színvonalat illetően visszafogott volt a várakozásunk, de minden nagyon rendben volt. Ez egy viszonylag kicsi, nem puccos, de kifejezetten jó színvonalú szálláshely. A fekvése szép. A szobák tiszták, jó a hangszigetelésük, a felszerelés nem avult. Az ételek minősége kiváló. Nagyon kellemes...

Panoráma Hotel Noszvaj, Noszvaj kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-04-01 - 2020-06-14
 - Napi ár 2 vagy több főre
2 nap/1 éjszaka 15.560 - 21.660,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020-04-09 - 2020-12-23
 - Két ünnep között (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-26 - 2020-12-30