Tündérkert Hotel Noszvaj
3325 Noszvaj, Dobó István u. 10.

Tündérkert Hotel Noszvaj a térképen

Wellness csomagok Noszvaj városában

Tündérkert Hotel Noszvaj vélemények

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeptember végén töltöttünk el 2 éjszakát 12 éves gyermekünkkel. Kellemes meglepetésként ért, hogy már fűtöttek a szállodában. A személyzet felkészült és nagyon segítőkész (pl. kaptam kölcsön telefontöltőt, pedig ez végképp nem kötelességük). A szobák, fürdőszoba és ágyak kényelmesek, tiszták voltak. Az egyetlen ami hiányoltam, az ablakról a fényáteresztő függöny, mert csak sötétítő van.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 14.
Szép környezetben, jó elhelyezkedésű szálloda. A látnivalók, felülmúlják a szolgáltatásokat. Azért kényelmesen ellehet tölteni, pár napot. Pihenésben, étkezésben nincs kivetni való. Svédasztalos reggeli, három fogásos vacsora, bőségesen elég. Nagyobb medence, velnes részleg hiánya, ami számon kérhető. Összegezve jó helynek lehet nyílvánítani.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Régóta tervezgettük, hogy a gyermekekkel elmegyünk ebbe a sokat hírdetett tündérkertbe. Sajnos nagy csalódás ért, mert minden lepusztult állapotban és udvariatlan személyzettel tetézve. A medence hideg vizes, igy fürődni Egerbe mentünk. A játszótéren letört pad, leszakadt lengő teke. Az ételek mennyisége és minősége jó volt, de a választék nagyon szegényes.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Decemberben jártam először itt családommal, majd a véletlen úgy hozta, hogy adnom kellett még egy esélyt a hotelnek. Azt gondoltam, h az első negatív élményt már nem tudják alulmúlni. . . . de igen. Botrányos. Tisztának sem mondanám, de a csap leszakadva, a gyerek korának nem megfelelő elhelyezés, pici szoba, az ajtót meg kellett rántani ahhoz, h ki lehessen nyitni.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Párommal és 5 éves kislányunkkal voltunk ott egy hétvégén. A személyzet a recepción épphogy kaptunk tájékoztatást a szállásról, ámbár egy nagyon kedves takarítóhölgy ezt aztán pótolta. A szoba tisztaságával nem volt bajunk. Az étkezés megfelelő, az étterem hangulatos, gyönyörű. Ámbár a vacsora elég szegényes, mi 2 napon keresztül ugyanazt a süteményeket ehettük, lehet ez máskor nem így volt.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A presszós nőt kivéve a személyzet barátságtalan, érkezéskor távozáskor. A szoba nem felel meg a promóban ígértnek: a szép kilátás, erdő helyett a minilakosztály (Euterpé) alagsori, nappal is sötét, csikorgó fűrdőszoba-ajtóval. A berendezése kifogástalan. A reggeli kifogástalan, a vacsora fantáziátlan, rossz, egy része hamar elfogy.

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 7.
Barátokkal töltöttünk ott egy hosszú hétvégét. A hely ugyan tiszta volt, a személyzet is kedves. A szolgáltatás az borzalmas. A wellness részleg nevetséges. A szauna szombaton napközben nem működött. Nyilván ez a teljes értékű nap, amikor a wellness részleget használni lehetne. Egy medence található, ahol lépcsőzetben kialakított kiülők vannak, egyáltalán nem kényelmes.

2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
2018. március 24-25-ei hétvégét töltöttük a valamikori oktatási központból átalakított szállodában. A lokáció, az adottságok jónak mondhatók, a tárgyi feltételek és körülmények is az ár-érték arányt mérlegelve elfogadhatóak lennének HA az emberi tényezők és a kellő odafigyelés is meglenne az ott dolgozók részéről.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Euterpé minilakosztályunk pazar pompájában már önmagában szemet gyönyörködtető látványt ígért, ám letisztultsága mégis jóleső nyugalmat kölcsönzött. Amikor beléptünk az ajtón, valami isteni illat fogadott minket, és ez az illatfelhő, teljes ott tartózkodásunk ideje alatt végig jelen volt. Nem jöttünk rá, hogy honnan áradt, de az ágyneműből és a szappanadagolóból is ezt a kellemes finomságot éreztük.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
10. házassági évfordulónkat töltöttük Noszvajon a Tündérkert Hotelben. Ez a hotel kicsi, de szép környezetben, hegyek közt található. Mi az első emeleten kaptunk szobát, ott kiültünk az erkélyre és hallgattuk a madarak csiripelését. A 7 éves kisfiam élvezte az emeletes ágy adta lehetőségeket. A szoba szép, tiszta és jó illatú volt, amikor megérkeztünk.

Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 19.983 - 41.173,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.07-ig
Tündérkert Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.647 - 16.193,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, kastélylátogatással, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Harmony Vendégház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 10.000 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Bükk Panzió
Szilvásvárad
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kisvonatozással, belépőkkel
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, állatsimogatóval, bográcsozási- grillezési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 7.100 - 8.200,- Ft/fő/éj között: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.15-ig
Gabriella Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 12.500,-Ft/fő/éj: reggelis ellátással, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Bellevue kilátó látogatással, beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.19-ig
Kristály Apartman
Szabolcs Apartmanok
Demjén
2 nap/1 éjszaka 3.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Noszvajon és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

NoszvajX