Seholsziget Élménypark Nőtincs

Seholsziget Élménypark Nőtincs
Seholsziget Élménypark NőtincsSeholsziget Élménypark Nőtincs
Seholsziget Élménypark NőtincsSeholsziget Élménypark Nőtincs

Seholsziget Élménypark Nőtincs bemutatkozása

Éljen át egy felejthetetlen kalandot, festői környezetben, az egyedülálló stílusú Seholsziget Élményparkban! Az Élményparkban, a város nyüzsgése után a családok megtalálják a nyugalmat, békességet, harmóniát.

Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Seholsziget Élménypark Nőtincs vélemények

Időpazarlás 2021. szeptember 17.csoporttal járt itt
Botrányos hozzáállás a személyzet részéről. "Ha nincs pénzük a foglalkozásokra, akkor a büfére se legyen" - lealacsonyító, sértő lekezelésben volt részünk. Csak a pénzes vendéget veszik emberszámba. Mindenért plusz pénzt akarnak lehúzni. Az alapbelépővel egy gagyi játszóteret kapsz. Senkinek sem ajánlom.
Időpazarlás 2021. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Jó kirándulási lehetőségnek tűnt. Sok helyre szoktunk járni, de ez átlagon aluli volt. A belépő árába alig tartozik bele valami. Kevés állat van, az erdei setaút le volt zárva. Mindenért külön fizetni kell. Vettem jegyet a kisvonatra, de olyan sokat kellett volna még várni rá, hogy eljottunk. A büfé pedig. . . . Említésre sem érdemes. Nagy csalódás volt a hely.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. szeptember 15.a párjával járt itt
Nagyon jó hely, a ygerekeknek kiváló kikapcsolódási lehetőség! Sokféle háziállat található itt- egzotikus madarak, lámák is. Érdemes itt akár egy egész hétvégét is eltölteni! Mi családostul voltunk itt. . . és érdemes is volt eljönni, a kalandos odaút ellenére is. Biztosan elmegyünk ide még egyszer! ! ! A személyzet barátságos, az árak barátiak. Megéri!
Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs -
Érdekes 2017. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel és barátokkal jártunk itt, majd a gyerekek az óvodai csoporttal ismét visszatértek. Sokszor tartanak hétvégi tematikus napokat, rendezvényeket is, de mi csak egy "átlagos" szombati napon jöttünk el. Folyamatosan építik, bővítik az élményparkot.
Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs - Seholsziget Élménypark Nőtincs -