Szent Flórián Fogadó Nőtincs
2610 Nőtincs, Diófa u. 1.

Szent Flórián Fogadó Nőtincs a térképen

Szent Flórián Fogadó Nőtincs értékelése:

1. helyezett a 2 nőtincsi szállás közül

Szent Flórián Fogadó Nőtincs bemutatkozása

Étteremről:

Budapesttől 52 km-re Nógrád megyében, a Cserhát és a Naszály ölében, Nőtincsen helyezkedik el a Szent Flórián Fogadó és Csárda. A Seholsziget élményparktól mindössze 100 m-re található.
Az étterem nevét az ...Tovább >>
Étteremről:

Az étterem nevét az 1780 körül épült barokk szoborról kapta, ami az épület homlokzatán helyezkedik el, és a korábbi tűzvészek emlékére készítették. Ebben a műemléktől gazdag épületben működik a magyaros konyhájáról és hangulatáról ismert vendéglő. A hagyományos, de mégis modern stílussal ötvözött kialakításra jellemző a családias, kellemes környezet, ahol búbos kemencében is készülnek az ínycsiklandozó ételek.
Belső terme 70 fő befogadására alkalmas, a külső, zárt kerthelyiség részen további 40 férőhely található, aki viszont a szabadban szeretne eltölteni pár kellemes órát, annak külső 24 férőhelyes terasz áll rendelkezésre. Hétvégenként a hangulatról élőzene gondoskodik. Vállaljuk rendezvények, üzleti vacsorák, esküvők szervezését is. Állandó programunk minden hónap második hétvégéjén a parasztlakoma, ami korlátlan étel-ital kínálatot jelent közel 20 féle fogásból.
A vendéglőben elfogadunk étkezési jegyeket és kártyás fizetési lehetőség is van. Az egész épületben internet-elérhetőség van.

Panzióról:

Az étteremhez tartozik egy 5 szobából álló panzió. Felszereltségében: franciaágyas, kábeltévés, légkondicionált, fürdőszobás, padlószőnyeges, internet-csatlakozási lehetőséggel.
A szobák pótágyazhatóak. Az étkezésről az épületben lévő a’la carte vendéglő gondoskodik.

Fizetési módok: SZÉP Kártya, Erzsébet-utalvány, bankkártya!

Szent Flórián Fogadó Nőtincs képei

Szent Flórián Fogadó Nőtincs vélemények

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 3.
Egy születésnapot mentünk megünnepelni az étterembe. Legutóbb mikor ott jártunk, nagyon meglepő ,de egyben csinos volt a személyzet kis egyenruhája. Annyira kedves és szépek voltak a hölgyek abban a ruhában. Most kicsit hiányoltuk a lányokon. :( Kedves fogadtatásunk volt,bár én a személyzet pultját nem dugtam volna el a bejárat mögé, Így a vendégeket nem tudja üdvözölni a személyzet se érkezéskor, se távozáskor.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 19. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az éttermi részlegben jártunk a párommal. Ami először feltűnt, hogy a bejáratnál van egy kis gyerek sarok, ami szerintem nagyon kedves és ötletes. A pincér hölgyek népviselet jellegű ruhában voltak, ami fokozta a hely hangulatát. Én kenyérlángost rendeltem főételnek, és egy kisebb tepsivel kaptam szinte. :) A 3/4-ét haza is tudtuk vinni, akkora adag volt.

Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, infra szauna használattal vagy Vízimalom belépővel
2020.03.01. - 2020.03.29.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.06-ig

Szállodák Nőtincs környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Libra Hotel Veresegyház
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)

NőtincsX