Dalma

Dalma adatlapja

Regisztráció2013.09.02
Utoljára itt2016.07.21

Átlagos 2013. szeptember 16.a párjával járt itt
A saját tapasztalatomat szeretném leírni, ami sajnos elég rossz. A párommal, a közeli tó körüli séta után tértünk be egy vacsorára. Bőséges ételválaszték van az étlapon, de mivel nagy pizza-imádók vagyunk mindketten, ezért emellett döntöttünk. . Én retro pizzát kértem, ami olyan mint a hawaii, csak ananász helyett barackbefőtt van rajta.
Felhasználó fényképei:
Bowling Pizzéria Bánk -
Kiváló 2013. október 19.barátokkal járt itt
Csokiimádóknak kötelező ez a hely! ! Mindenféle csoki fellelhető itt. Barátnőimmel többször voltunk már, de egyszerűen nem lehet vele betelni! :)) Legutóbb a párom vitt el, egy romantikus délután alkalmával. Sok csokizóban jártunk már, de itt a legromantikusabb a hangulat. :) Viszont fogyókúrázóknak nem a legideálisabb randihelyszín:P:D Ajánlani tudom csak!
Kiváló 2013. október 19.a párjával járt itt
Az éttermi részlegben jártunk a párommal. Ami először feltűnt, hogy a bejáratnál van egy kis gyerek sarok, ami szerintem nagyon kedves és ötletes. A pincér hölgyek népviselet jellegű ruhában voltak, ami fokozta a hely hangulatát. Én kenyérlángost rendeltem főételnek, és egy kisebb tepsivel kaptam szinte.