Bali Art Cafe Nyergesújfalu

374. helyezett Közép Dunántúlon - 723 étterem közül

H-CS 11:00-22:00
P-Szo 11:00-01:00
V 11:00-22:00
étterem, kávézó - kávéház, pizzéria, vendéglő
keleti, magyar, nemzetközi, olasz, mediterrán
egzotikus fogások ...
Élőzene:
blues, jazz, könnyűzene, pop, reggae, rock
Gépzene:
blues, dance, diszkó, elektronikus, house, jazz, könnyűzene, latino, magyar slágerek, pop, reggae, rock&roll
magyar, angol

Szállások Nyergesújfalu városában
Wellness csomagok Nyergesújfalu városában

Bali Art Cafe Nyergesújfalu vélemények

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 5.
Nagyon finom hamburgert ettünk a Bali Art Cafe-ban. Én egy Cajun burgert ettem. Kellemes, karácsonyi hangulat volt az étteremben, kedves, segítőkész felszolgálók. Biztos vagyok benne, hogy még menni fogunk, másik burgert is meg kell kóstolnunk ;) Gondolom Szezonfüggő a dekoráció, biztosan más élményt nyújt egyéb ünnepkor.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. március 18.
A hely hangulata remek, belülről és kívülről is minőségi. A kiszolgálás első osztályú, a pincérek jó fejek, mosolygósak. Az étel isteni, viszont iszonyatosan keveset adnak. Ez az egyetlen negatívum, ami sajnos eléggé mérvadó. Az ital és étel választék bőséges, a pálinka meg fenséges. A mosdó tiszta és rendezett. Ajánlom mindenkinek!

2013. novemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2013. december 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Megújult étlap, változatos, nemzetközi. A felszolgált ételek minősége szerintem kiváló volt és feltétlen friss. Az adagok elegendőek, már a desszertet nem tudtuk teljesen elfogyasztani, amit nagyon sajnáltam, mert az új felfogású mákos guba egyenesen zseniális! Minden fogás ízletes és igényes volt, nekem nagyon bejött.

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 25.
Nyergesújfalun nehezen megtalálható helyen lévő étterem, de ha odatalál az ember, mindenképpen finomat ehet. Igaz, a nyitáshoz képest néhány ételnél az adagok csökkentek - pl. a Cézár-saláta eleinte alig fért el a nagy tányéron, most a nagy tányéron van egy kisebb, abban van a saláta - de az íze kiváló, mint ahogy a többi ételnek is. Kicsit sok is a választék.

Legnépszerűbb csomagok Nyergesújfaluban és környékén
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.604 - 9.770,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.01.05.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
2019.07.14. - 2020.06.25.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.470,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.01.28.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.06.25.

Szállodák Nyergesújfalu környékén
Hotel Bellevue Nyergesújfalu
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Nyergesújfalu
Royal Club Hotel Nyergesújfalu
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Bali Art Cafe NyergesújfaluX