Bali Art Cafe Nyergesújfalu

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Bali Art Cafe Nyergesújfalu vélemények

Kiváló 2019. február 5.barátokkal járt itt
Nagyon finom hamburgert ettünk a Bali Art Cafe-ban. Én egy Cajun burgert ettem. Kellemes, karácsonyi hangulat volt az étteremben, kedves, segítőkész felszolgálók. Biztos vagyok benne, hogy még menni fogunk, másik burgert is meg kell kóstolnunk ;) Gondolom Szezonfüggő a dekoráció, biztosan más élményt nyújt egyéb ünnepkor. Várom, már a következő vacsoránkat a Bali Art Caféban :) *****
Bali Art Cafe Nyergesújfalu - Étel/ital
2018. március 18., csoporttal járt itt
A hely hangulata remek, belülről és kívülről is minőségi. A kiszolgálás első osztályú, a pincérek jó fejek, mosolygósak. Az étel isteni, viszont iszonyatosan keveset adnak. Ez az egyetlen negatívum, ami sajnos eléggé mérvadó. Az ital és étel választék bőséges, a pálinka meg fenséges. A mosdó tiszta és rendezett. Ajánlom mindenkinek!
2013. december 19., üzleti partnerrel járt itt
Megújult étlap, változatos, nemzetközi. A felszolgált ételek minősége szerintem kiváló volt és feltétlen friss. Az adagok elegendőek, már a desszertet nem tudtuk teljesen elfogyasztani, amit nagyon sajnáltam, mert az új felfogású mákos guba egyenesen zseniális! Minden fogás ízletes és igényes volt, nekem nagyon bejött.
2013. október 25.barátokkal járt itt
Nyergesújfalun nehezen megtalálható helyen lévő étterem, de ha odatalál az ember, mindenképpen finomat ehet. Igaz, a nyitáshoz képest néhány ételnél az adagok csökkentek - pl. a Cézár-saláta eleinte alig fért el a nagy tányéron, most a nagy tányéron van egy kisebb, abban van a saláta - de az íze kiváló, mint ahogy a többi ételnek is.
Bali Art Cafe Nyergesújfalu a térképen
2536 Nyergesújfalu Bartók Béla u. 14/a
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar
egzotikus fogások
Zene
Élőzene: blues, jazz, könnyűzene, pop, reggae, rock
Gépzene: blues, dance, diszkó, elektronikus, house, jazz, könnyűzene, latino, magyar slágerek, pop, reggae, rock&roll
Dreher