Csillagvirág

Csillagvirág adatlapja

Regisztráció2013.12.19
Utoljára itt2014.01.30

2013. december 19., üzleti partnerrel járt itt
Megújult étlap, változatos, nemzetközi. A felszolgált ételek minősége szerintem kiváló volt és feltétlen friss. Az adagok elegendőek, már a desszertet nem tudtuk teljesen elfogyasztani, amit nagyon sajnáltam, mert az új felfogású mákos guba egyenesen zseniális! Minden fogás ízletes és igényes volt, nekem nagyon bejött.
Kiváló 2013. december 19.gyerekekkel járt itt
Szép helyen, közvetlen a tóparton fekszik, a kilátás remek. A szoba tágas,a kávé, tea bekészítés egy plusz pont. A személyzet kiemelkedő, rendkívül udvarias, bármit kérünk, azt azonnal és széles mosollyal megoldják. A bababarát jelző nem csak egy reklám, ott ezt nagyon komolyan veszik. A baba diszkó jó ötlet, a picik imádják.
Kiváló 2014. január 23.a párjával járt itt
Most voltam negyedszer a Salirisban, de biztos, hogy nem utóljára. Maga a szálloda szerintem minden igénynek megfelelő, a szoba rendben van, tiszta, felszerelt. A kaja elfogadható,bőséges. A hely csendes, nyugodt,kikapcsolódásra sétára kiváló, a közelben a vidék borkultúrája is elérhető.