Bástya Wellness Hotel Nyírbátor

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor
Bástya Wellness Hotel NyírbátorBástya Wellness Hotel Nyírbátor
Bástya Wellness Hotel NyírbátorBástya Wellness Hotel Nyírbátor

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor bemutatkozása

Nem messze Nyírbátor városközpontjától található a Wellness Hotel Bástya, amely családi vállalkozásként csaknem 20 éve várja vendégeit és rendszeres felújításokkal szolgálja ki az igényeket.

Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
2024.12.15-ig
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor vélemények

Kiváló 2019. március 18.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hosszú hétvégét töltöttünk a szállodában. Rendkívül udvarias személyzettel találkoztunk. Az ételek kifogástalanok és bőségesek voltak. Családias hangulat vett körük minket. A személyzet mindig megkérdezte, hogy mit szeretnénk enni. Ilyenben még sehol nem volt részünk, pedig gyakori utazók vagyunk.
Kiváló 2016. február 16.a párjával járt itt
Nagyon kellemes és szép hétvégét töltöttünk kettesben a Bástya Wellness Hotelben. A szoba gyönyörű volt és tiszta. A személyzet nagyon kedves, mosolygós, közvetlen és segítőkész volt. Az ételek finomak és bőségesek voltak. Az idő nem kedvezett nekünk, de így is nagyon kellemesen töltöttük el ezt a pár napot. Köszönjük. Noémi és Gyula
Kiváló 2015. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Három napos tartózkodásunk alatt maximálisan megvoltunk elégedve mindennel. Szívélyes fogadtatás, szépen berendezett szobák, remek kiszolgálás, pazar étkezések.
Kiváló 2013. július 12.családjával járt itt
Kellemes hetveget toltottunk el ebben a szallodaban. A recepcios holgy kedvessege manapsag ritkasag,szolgalatkeszseget ezuttal is koszonjuk. A wellnessz reszt is kihasznaltuk,nagyon jol ereztuk magunkat,A svedasztalos reggeli minden igenyt kielegitett. Egyetlen dolog ami zavart az a jakuzziban erezheto dohos peneszszag valamint nehany pokhalo a szobaban,ez persze nem azt jelenti hogy a kozeljovoben nem szeretnenk ujbol ellatogatni ide! Koszonjuk!
Kiváló 2013. április 20.a párjával járt itt
Elmondhatatlan, az élmény, amit tapasztaltunk.
Már megérkezésünkkor barátságos, kedves, segítőkész személyzet fogadott minket.
Több szoba közül választhattuk ki a nekünk megfelelőt. Szobái tiszták és kellemesek.
A reggeli választékos és bőséges. Az ott tartózkodásunk alatt, mindennel maximálisan megvoltunk elégedve. A Hotelt mindenkinek csak ajánlani tudom!
Visszatérő vendégek leszünk!
Kiváló 2013. április 11.gyerekekkel járt itt
Az ország másik végéből látogattunk el a Bástya Wellness Hotelbe, de megérte a hosszú autóutat. Kaptunk egy hatalmas családi szobát, amiben benne volt minden: hűtő, lcd tv, mesecsatorna a gyerekeknek. Az étteremben akkora adag reggelit kaptunk, hogy szinte nem is volt szükség ebédre! A gyerekeket alig lehetett kiparancsolni a medencéből. Nagyon jól éreztük magunkat, köszönet mindenért!
Kiváló 2013. február 25.egyedül járt itt
Még soha nem jártam Nyírbátorban, de nagyon kellemes emlékeim lesznek róla:a város csodálatos, a szálloda nagyon szép kivül-belül és árban is elfogadható,a wellness pedig hát maga volt a paradicsom! Másnak is ajánlani fogom!
Kiváló 2013. február 2.a párjával járt itt
Egy éjszakát töltöttem kis feleségemmel a hotelben, de minden szuper volt! Udvarias fogadtatás, tágas tiszta szoba, bőséges reggeli. Közel a város központhoz, csendes környezet.A szobaára ?? olyan baráti, hogy szinte a mai világban hihetetlen. Mindenkinek ajánlani tudom.
Kiváló 2013. február 2.a párjával járt itt
A fogadtatás átlagon felüli.
Családias hangulat,a hotelben,és a hozzátartozó étteremben egyaránt.
Az étterem és az ételek tökéletes!
A személyzet készséges,wellness részleg nagyon jó!
Mindenhol nagyon ügyelnek a tisztaságra!
Nagyon jól éreztem magam.
Ár érték arányban kiválló.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2013. január 29.a párjával járt itt
Először döntöttünk úgy a párommal, hogy ellátogatunk a Nyírségbe, így esett a választásunk a Bástya Wellness Hotelra, ahol nagyon kellemesen éreztük magunkat. Egy hatalmas szobát kaptunk, ami olyan volt mint egy uralkodói lakosztály. A wellnesstől kezdve az étkezésekig mindennel nagyon meg voltunk elégedve, a házigazda vendégszeretete és az alkalmazottak segítőkészsége pedig példaértékű. Mindenképpen visszatérünk ide!
Bástya Wellness Hotel Nyírbátor a térképen
4300 NyírbátorHunyadi u.10.
+36 42 281657
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem