Bástya Wellness Hotel Nyírbátor
4300 Nyírbátor, Hunyadi u.10.

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor a térképen

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor értékelése:

1. helyezett a 8 nyírbátori szállás közül
63. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor bemutatkozása

Nem messze Nyírbátor városközpontjától található a Wellness Hotel Bástya, amely családi vállalkozásként csaknem 20 éve várja vendégeit és rendszeres felújításokkal szolgálja ki az igényeket.

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor képei

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15.
Kedves, rátermett személyzet. Szolgáltatások az ígértekkel összhangban. Kiadós reggeli és vacsora. Kiváló wellness részleg. A helyi látnivalók 10-20 perces sétával elérhetők.
WIFI csak a recepció közelében volt elérhető.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Nagyon kellemes hosszú hétvégét töltöttünk a szállodában. Rendkívül udvarias személyzettel találkoztunk. Az ételek kifogástalanok és bőségesek voltak. Családias hangulat vett körük minket. A személyzet mindig megkérdezte, hogy mit szeretnénk enni. Ilyenben még sehol nem volt részünk, pedig gyakori utazók vagyunk.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 4.
A hotel elhelyezkedese nagyon jo. Szinte a varos sziveben van. Kulsoleg egy nagyon szep hotel. A recepciosm holgyek nagyon kedvesek es nagyon csinosak:). A szolgaltatasok teren viszont meg lenne nehany dolog amit negativumkent kell leirnom. A szoba amelyikbe kerultunk egy szep nagy szoba volt, ,, kenyelmes nagy frqnciq aggyal.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 5.
A város szívében található a hotel,sok látványosság veszi körül az egész várost, átitatja a történelem és a legendák világa. A wellness részlegük kiválóan működik. Az étkezések bőségesek és finomak voltak, a személyzet előzékeny és nagyon barátságos.

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hellyel különösebb gond nem volt. Furcsa volt a hogy a személyzet utcai ruhában volt. Legalább az ebéd felszolgálásánál lehetett volna rajtuk egyszínű poló. A három nap alatt mindig volt gomba, ilyen- olyan változatban. Gondolom felhasználták a megbontott adagot. . . A sütemény valószinüleg fagyasztott volt.
2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 30.
A személyzet kedves, számukra fontos, hogy a vendég jól érezze magát. A szoba amiben voltunk, lepukkant bútorzattal felszerelt, a padló egyenetlen, az ablak szellőztetésre alkalmatlan, a fürdőszobában a zuhanyzó nagyon gáz, elavult, felújításra, cserére szorul a csempe. Az ágy alatt vastagon állt a por, a villanyaljzat lógott ki a falból.
2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 16.
Nagyon kellemes és szép hétvégét töltöttünk kettesben a Bástya Wellness Hotelben. A szoba gyönyörű volt és tiszta. A személyzet nagyon kedves, mosolygós, közvetlen és segítőkész volt.Az ételek finomak és bőségesek voltak. Az idő nem kedvezett nekünk, de így is nagyon kellemesen töltöttük el ezt a pár napot. Köszönjük. Noémi és Gyula
Válasz az értékelésre - 2016. február 18.
Kedves Noémi és Gyula!

Örömmel olvastuk, hogy kellemesen teltek az itt töltött napok.
Reméljük, hogy a közeljövőben újra vendégeinkként köszönthetünk benneteket!

Üdvözlettel: Bástya Wellness Hotel csapata
(Wellness Hotel Bástya) (Bástya Wellness Hotel)

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 15.
Nagyon jol éreztuk magunkat,kedves személyzet,csak egy dolog ami nem tetszett a furdoszobai buzz ,ami a lefolyoszag volt.Jo lenne ha megoldanák,mivel mi a 12-es szobaban voltunk elszállásolva és igencsak lehetett érezni a kellemetlen szagot.tisztelettel

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 14.
Köszönjük a szívélyes fogadtatást, Jól éreztük magunkat! Hangulatos hely, és a személyzet kiváló! További sikerekben gazdag szép napokat kívánunk mindenkinek!

Ráczné Ani TOP szállásértékelő
2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 7.
2015 decemberében jártunk a Hotelben,unokákkal.A szálloda szép,egyedi stílusú.Mindennel elégedettek voltunk,a személyzet kedves,az étkezések bőségesek, és finomak.A wellness is megfelelő volt számunkra.Jó kikapcsolódási lehetőséget biztosít még a Sárkányfürdő közelsége.Valószínűleg visszatérünk, csak ajánlani tudom másoknak is!

Nyírbátor
3 nap/2 éjszaka 25.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szilveszteri gálavacsorával, tombolával és pezsgővel, élőzenés esttel, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Nyírbátor
2-4 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ajándék bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Termál Apartman Panzió
Nyírbátor
4 nap/3 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, szilveszteri gálavacsorával, tombolával, élőzenés esttel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, pusztakocsikázással, változatos programokkal, állatsimogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.29.
Európa Panzió
Mátészalka
2 nap/1 éjszaka 5.750 - 6.750,- Ft/fő/éj között: önellátással
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 21.900,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, az Aquarius Élményfürdő medencéinek használatával, fitness terem és wellness részleg használattal, játszósarokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.17-ig
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 19.675,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
Érvényes: 2021.10.15-ig
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.11.26-ig
Hunor Hotel és Étterem
Vásárosnamény
2-3 éjszaka 9.000.- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kiállítás belépővel, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
Hotel Divinus
Debrecen
2-3 éjszaka 25.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, karácsonyi programokkal, mini díszített karácsonyfa bekészítéssel, kézműves foglalkozásokkal, szaunaszeánsszal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Centrum Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.495 - 6.995,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.11.26-ig
2 nap/1 éjszaka 6.150,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.12.23-ig

Szállodák Nyírbátor környékén
Hotel Divinus Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Nagyerdő Debrecen
Debrecen Magyarország egyik legnagyobb vidéki városa, a Tiszántúl kulturális, vallási, gazdasági...
Karácsony (min. 2 éj)
Karácsonyi meghittség (min. 2 éj)
Nyugdíjas napok (min. 4 éj)

NyírbátorX