Bástya Wellness Hotel Nyírbátor
4300 Nyírbátor, Hunyadi u.10.

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor a térképen

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor értékelése:

1. helyezett a 8 nyírbátori szállás közül
64. helyezett Észak Alföldön - 666 szállás közül

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor bemutatkozása

Nem messze Nyírbátor városközpontjától található a Wellness Hotel Bástya, amely családi vállalkozásként csaknem 20 éve várja vendégeit és rendszeres felújításokkal szolgálja ki az igényeket.

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor képei

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15.
Kedves, rátermett személyzet. Szolgáltatások az ígértekkel összhangban. Kiadós reggeli és vacsora. Kiváló wellness részleg. A helyi látnivalók 10-20 perces sétával elérhetők.
WIFI csak a recepció közelében volt elérhető.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Nagyon kellemes hosszú hétvégét töltöttünk a szállodában. Rendkívül udvarias személyzettel találkoztunk. Az ételek kifogástalanok és bőségesek voltak. Családias hangulat vett körük minket. A személyzet mindig megkérdezte, hogy mit szeretnénk enni. Ilyenben még sehol nem volt részünk, pedig gyakori utazók vagyunk.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 4.
A hotel elhelyezkedese nagyon jo. Szinte a varos sziveben van. Kulsoleg egy nagyon szep hotel. A recepciosm holgyek nagyon kedvesek es nagyon csinosak:). A szolgaltatasok teren viszont meg lenne nehany dolog amit negativumkent kell leirnom. A szoba amelyikbe kerultunk egy szep nagy szoba volt, ,, kenyelmes nagy frqnciq aggyal.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 5.
A város szívében található a hotel,sok látványosság veszi körül az egész várost, átitatja a történelem és a legendák világa. A wellness részlegük kiválóan működik. Az étkezések bőségesek és finomak voltak, a személyzet előzékeny és nagyon barátságos.

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hellyel különösebb gond nem volt. Furcsa volt a hogy a személyzet utcai ruhában volt. Legalább az ebéd felszolgálásánál lehetett volna rajtuk egyszínű poló. A három nap alatt mindig volt gomba, ilyen- olyan változatban. Gondolom felhasználták a megbontott adagot. . . A sütemény valószinüleg fagyasztott volt.
2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 30.
A személyzet kedves, számukra fontos, hogy a vendég jól érezze magát. A szoba amiben voltunk, lepukkant bútorzattal felszerelt, a padló egyenetlen, az ablak szellőztetésre alkalmatlan, a fürdőszobában a zuhanyzó nagyon gáz, elavult, felújításra, cserére szorul a csempe. Az ágy alatt vastagon állt a por, a villanyaljzat lógott ki a falból.
2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 16.
Nagyon kellemes és szép hétvégét töltöttünk kettesben a Bástya Wellness Hotelben. A szoba gyönyörű volt és tiszta. A személyzet nagyon kedves, mosolygós, közvetlen és segítőkész volt.Az ételek finomak és bőségesek voltak. Az idő nem kedvezett nekünk, de így is nagyon kellemesen töltöttük el ezt a pár napot. Köszönjük. Noémi és Gyula
Válasz az értékelésre - 2016. február 18.
Kedves Noémi és Gyula!

Örömmel olvastuk, hogy kellemesen teltek az itt töltött napok.
Reméljük, hogy a közeljövőben újra vendégeinkként köszönthetünk benneteket!

Üdvözlettel: Bástya Wellness Hotel csapata
(Wellness Hotel Bástya) (Bástya Wellness Hotel)

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 15.
Nagyon jol éreztuk magunkat,kedves személyzet,csak egy dolog ami nem tetszett a furdoszobai buzz ,ami a lefolyoszag volt.Jo lenne ha megoldanák,mivel mi a 12-es szobaban voltunk elszállásolva és igencsak lehetett érezni a kellemetlen szagot.tisztelettel

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 14.
Köszönjük a szívélyes fogadtatást, Jól éreztük magunkat! Hangulatos hely, és a személyzet kiváló! További sikerekben gazdag szép napokat kívánunk mindenkinek!

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 7.
2015 decemberében jártunk a Hotelben,unokákkal.A szálloda szép,egyedi stílusú.Mindennel elégedettek voltunk,a személyzet kedves,az étkezések bőségesek, és finomak.A wellness is megfelelő volt számunkra.Jó kikapcsolódási lehetőséget biztosít még a Sárkányfürdő közelsége.Valószínűleg visszatérünk, csak ajánlani tudom másoknak is!

Nyírbátor
2-4 éjszaka esetén 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, csoki/gyümölcs bekészítéssel, fürdőbelépővel, fagyi kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Nyírbátor
2 nap/1 éjszaka 4.950 - 5.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Termál Apartman Panzió
Nyírbátor
2 nap/1 éjszaka 7.250 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.28-ig
Stop Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.050,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.28-ig
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 19.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, páros kezeléssel, páros lovaglással és hintózással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Ligetalja Termál Hotel
Penészlek
3 nap/2 éjszaka 11.651,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Nyírbátor
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ajándék bekészítésekkel, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.02-ig
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 12.350 - 17.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 26.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Érvényes: 2020.06.02-ig

Szállodák Nyírbátor környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Divinus Debrecen
Nyári romantikus pillanatok (min. 2 éj)
Kényeztető napok 3=4
Szállás ellátás nélkül