Sárkány Apartman & Kemping Nyírbátor
4300 Nyírbátor, Fürdő u. 1.

Sárkány Apartman & Kemping Nyírbátor a térképen

Sárkány Apartman & Kemping Nyírbátor értékelése:

2. helyezett a 8 nyírbátori szállás közül
60. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Sárkány Apartman & Kemping Nyírbátor bemutatkozása

A Sárkány Apartman & Kemping igazi zöld sziget a szürke hétköznapokban. A fürdő a kempingtől csupán néhány méterre van, így ideális kiindulópont az ideérkező vendégeknek. A szálláshely területe is kínál programlehetőségeket, hiszen játszótér, horgászati lehetőség, grillező-szalonnasütő helyek, strandröplabda pálya és focipálya várja a vendégeket.

Sárkány Apartman & Kemping Nyírbátor képei

Sárkány Apartman & Kemping Nyírbátor vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az apartman nem volt kitakarítva, a szekrények polcai rettenetesen porosak voltak. A nyugodt pihenés alapfeltételei nem voltak biztosítva, mivel az 1. apartman előtti területen közvetlenül az apartman terasza elé állítják be az érkező lakókocsikat, csak egy alacsony sövény választja el a terasztól, így minden beszélgetés áthallatszik, amit megpróbáltunk némi zenével ellensúlyozni.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 29.
Visszatérő vendégek voltunk ebben a kedves csöndes kis apartmanban. Nagyon jó időt fogtunk ki, így a házhoz szállított reggelit és vacsorát
a fedett teraszon fogyasztottuk el. A mellette levő gyógyfürdő kiváló víze jó közérzetet biztosított, igy nagy sétát tettünk a horgásztó körül. Mivel a várostól kissé messze van, ez alkalommal nem mentünk el a csodás Báthory sétányra.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 13.
A kemping területe rendezett, szép. Közel van a strand 220méter. A személyzet kedves, segítőkész. Nagyon jó megoldás, hogy az ételt meg lehet rendelni és kihozzák a házakhoz ahol laktunk a campingben. Az apartman tiszta volt, amit nagyon kifogásoltunk az az ágyon a matrac. Nagyon puha ,kényelmetlen volt ! ! ! Cserélni kellene! ! !

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 3.
Autópályán kiválóan megközelíthető , csak az utolsó pár km zotykolodos. Remek kemping, mindenütt elektromos kiállasok, szép, karbantartott, tiszta tusolok , WC-k, tökéletes biztonság. Oktober végén voltunk , mi a csendet és nyugalmat szeretjük . Ez tökéletesen meg volt. Közelben a városközpont,tulajdonképpen minden van, ami kell. A Báthory múzeum kiemelkedő.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 31.
Második alkalommal voltunk a kemping vendégei, ami csendes, szép környezetben lett kialakítva. Kellemes, nyugodt hely. Az apartman kellőképp felszerelt, kényelmes. Az étkezési lehetőség nem hotel szintű, de elfogadható áron átlagos minőségű nagy adagokat kaptunk. A személyzet kedves, udvarias. Kiemelném a korlátlan fürdő használatot ami még az elutazás napjára is érvényes!
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 6.
A szállás pontosan megfelel az ismertetőben leírtaknak, kivétel, hogy a fürdő, nem közvetlen módon közelíthető meg, csak elhagyva a kemping területét, közúton, a főbejáraton át. Ez macerásabb és hosszabb is, mint a jelenleg csukott, a kemping és a fürdő közt lévő kapukon át lenne. A leírásban a strand területén szerepel a szállás, de ez így, még akkor sem kihasználható előnye, ha valóban ott helyezkedik el.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két éjszaka teljes kényelembe a reggelit hozták az Apartmanba. csend és nyugalom teljes kikapcsolódás.
A fürdőbe hiányoltuk a személymérleget és a pihenőt a Szauna után jólesett volna. AJÁNLOM ANNAK AKI CSENDRE VÁGYIK ÉS NYUGALOMRA
-Mindenki figyelmébe ajánlom a Panoptikumot, hatalmas élmény volt vendégségbe lenni a Báthoriak- nál!

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 8.
Még jó, hogy október elején és hétköznap voltunk itt, különben biztosan nagyon zajos lenne! A szomszédék tévéjét így is hallgathattuk esténként. A szoba nagyon szűk, nincs éjjeliszekrény (nem is férne be! ), az ágy kényelmetlen 2 főnek. A matracot sem tudtuk kivenni, hogy hátha úgy kényelmesebb lett volna, mert nincs hely. Por és pók, no meg pókháló viszont van.

Bástya Wellness Hotel
Nyírbátor
2-4 éjszaka esetén 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, csoki/gyümölcs bekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással
2021.06.01. - 2021.08.31.
Termál Apartman Panzió
Nyírbátor
3 nap/2 éjszaka 18.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, soft italcsomag szobai bekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással
2021.05.21. - 2021.05.24.
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 16.500 - 18.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással fürdőbelépővel, fitness terem használattal, játszósarokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 20.125,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
Érvényes: 2021.12.30-ig
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, infra- és finn szauna használattal
Érvényes: 2021.06.30-ig
Hunor Hotel és Étterem
Vásárosnamény
Érvényes: 2022.03.06-ig
Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.22.
Hotel Divinus
Debrecen
2-3 éjszaka 29.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti programokkal, kézműves foglalkozásokkal, wellness és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Stop Panzió
2 nap/1 éjszaka 5.450 - 6.650,- Ft/fő/éj között: választott ellátással
Érvényes: 2021.12.30-ig

Szállodák Nyírbátor környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Divinus Debrecen
Kalandos és élményteli Húsvét Erdőspusztán (min. 2 éj)
Húsvéti pillanatok (min. 2 éj)
Szállás ellátás nélkül

NyírbátorX