beduin étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg beduin értékeléseit!

Olvasd el beduin étterem értékeléseit!

beduin értékelései

Nem túl rózsás -

Rózsás Csárda Debrecen

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Már a bejárat is "hátsó", ha nem gyalog megyünk. . . ami manapság ritkaság. . . Rajtunk kívûl senki nem volt . . . azért ez már elmond vmit. . . A halaszlé karácsonyi volt, mármint tavaly karácsonyi! Mellékízzel, büdi szaggal. Direkt forralva( nem forrón) hozták! Komolyan rosszul lettem, de szò szerint! A palacsinta, über sós volt, nyilván elfedni az ízeket.
2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Rozoga asztalok, rozoga székek, szūkös lehetōségek. Nem akadály mentesített! Bíztató , h nem terlyedelmes az étlap! Mutatós, de ócska, kis adag ételek, Elszabadult árak, 3500 alatt nncs semmi! Amit azonba ezért az összegert kihoznak az egy nagy semmi! ! 4-en 32 e Ft-ot fizettünk, alkoholt nem ittunk, és nulla gasztronomiai élmenyt éltünk meg!
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Kedves ismerősöm ajánlotta a helyet, ezért szép reményekkel tértünk be. Kinézetre a hely teljesen rendben van, a kiszolgálás udvarias. . . Az étlap nem volt túl ömlengő, ez tetszett. Az előttünk rendelők ételei gusztusosnak tűntek. Én egy fokhagymalevest, és bécsi szeletet, családunk másik tagja, egy gyümilevest és cigánypecsenyét rendelt , mind a ketten egy-egy salátát.
2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Nagyon kedves, hangulatos hely! Kitűnő ételeket ettünk! Egyikünk brassóit, és gyümolcslevest, másikunk zóna halászlevet és rántott harcsát. Az ebéd végén egy adag szuper palacsintát, ami persze két darabból állt. Minden friss, házijellegű és kiváló volt! A felszolgáló fiatalember, udvarias, készséges, és közvetlen, de mégsem volt tolakodó, inkább nagyon tisztelettudó .
Nem voltunk szerencsések...bár Fortuna -

Fortuna Étterem Dombóvár

2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 27.
Egy lakótelep közepén, egy kis bunker. Belűlről a "pesti" style-hoz akar hasonlítani. Fedett terasz is funkcionál, de a korláthoz közel eső , szélső asztalok a tűző nap miatt használhatatlanok. A nagy forgalom ellenére nem ruháznak be egy árnyékolóra. . . pedig 3 db 2 személyes asztalt nyernének. Ezek most csak dìszelegnek, kihasználatlanul. .
van hova fejlodni.... -

Rubra Art Lounge Vác

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 26.
Hetfoi napon jartam itt, csaladommal. Meglepetesemre , az etterem ,majdnem dugig volt. Nyilvan ez annak is koszonheto, h deli menu is van. Mi a' la cartot valasztottunk. A leves kivalo volt. ( Tyukhus leves gazdagon) Az altalam rendelt borju-becsi, ragos, rostos husbol keszult, , es szikkadtra sikerult. . . Ar - ertek aranyaban kisse draga.
szilvasvaradi elmeny, europai szinvonal -

Lipicai Hotel & Étterem Szilvásvárad

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon kellemes meglepetes! Nagyon jo es udvarias kiszolgalas! Pont delben ertunk oda, de mar 4 asztalnal ultek ! Minden rendben volt, pisztrangot rendeltem, Szilvasvaradhoz illoen, de mar negyedik napja ezt probalgattuk. Az ar fix volt , nem dekara adtak a halat. Korettel egyutt 2700 ft-ba kerult, ( egesz halrol beszelunk) kivalo volt, a bore is eheto, nem tocsogott az olajban.
2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 30.
Kiváló, tiszta, szuper minőség! A Daubner volt a kedvencem, de most át gondolom! Nagyon jó élmény volt ! jó sütemények, a sajtos roló feledhetetlen! Szep, kulturált, áttekinthető tiszta környezet, én egyébként is imádom a cukrász üzemeket, és gagyinak tartom a cukraszdakat! Ugyan akkor mégis szépen kialakított vendégtér én fogyaszthatunk!
meg rosszabb lett -

Mítosz Vendéglő Göd

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 30.
Annak ellenére, h kiadtak , semmi nem változott, ill, meg rosszabb lett. Csak kíbereltek, , és nem hajtottak végre fejlesztéseket. Ugyan az az étlap, ami addig is rossz volt, 500 étellel , sőt, nem h lehúzták vna róla felesleges dolgokat, hozza is tettek! Jó vastag pizzát kínálnak , duci szelebe töltött sajttal. . . fantázia dús . . . .
2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 3.
Hirtelen a netről tajekozodtunk, pedig nem hirtelen kellett volna! Szerintem lett volna meg 10 percünk, h végig fussunk Nyíregyháza éttermein, mert nem az éhhalál szélén álltunk! Elkapkodtuk! A hely rettenetesen egyszerű, mint a faék. A dizájn katasztrófa, takarékos égők, pislakolnak. Kiult szövet boxokban koszos , leszedettlen asztalnál próbáltunk étkezni .