PZsu: Ajánlom mindenkinek! - Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Ajánlom mindenkinek!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 21. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Tavaly ősszel nyitott Nyíregyháza-Sóstófürdőn ez a szálloda. Februárban jutottunk el ide.
Nagyon jól éreztük magunkat.
A szállodában van egy saját szauna részleg, reggel 7 és este 9 között nyitva (90 fokos kültéri szauna, 70 fokos bio szauna és egy infra szauna+ hozzá egy jakuzzi). A szállodai árban az Aquarius fürdő napi (többszöri)belépőjegye is benne van. A fürdő is nagyon kellemes.
A szállodában nagy a tisztaság, minden apróságra figyelnek.
Modern berendezés, modern és kényelmes bútorok.
A szálloda dolgozói kedvesek, figyelmesek. A recepciós hölgyek is profi módon teszik a dolgukat.
A vendéglátás (a választott csomagban félpanzió volt) kiemelkedő. Szerencsésen ötvözik a hagyományos szabolcsi ételeket a szállodai félpanzióban egyáltalán nem megszokott, újszerű fogásokkal! Gondolnak a vegákra, és a különböző ételallergiásokra is.
A szállodától gyalog elérhető a Nyíregyházi Állatkert, vagyis Sóstó Zoo, nem szabad kihagyni! Sajnos, a szintén rövid sétával elérhető múzeumfalu februárban zárva volt, szívesen meglátogattam volna.
Érdemes beülni az autóba, és Nyíregyháza városközpontjában tenni egy sétát,nagyon szépen fel vannak újítva az épületek, itt is tisztaság és rend mindenhol.

Ajánlom mindenkinek! - Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó
Ajánlom mindenkinek! - Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Szeretnéd követni PZsu felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó
4431 Nyíregyháza - Sóstó
Szindbád sétány 11.

2020. március 15.
Most hétvégén voltunk ott és teljesen lenyűgözött. Egy újonnan épített 4****-os szálloda, amely modern, fiatalos kivitelezésben, nagyon szép, dizájnos kialakításban épült tavaly. Nagyon barátságos és segítőkész személyzet, tágas, kényelmes szoba, finom ételek. Összekötve egy hosszú folyosón a...

Hunguest Hotel Sóstó, Nyíregyháza - Sóstó kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (2 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 26.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-20 - 2021-01-02
 - Napi árak