Borostyán Étterem Nyíregyháza

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Borostyán Étterem Nyíregyháza vélemények

Kiváló 2022. szeptember 27.családjával járt itt
Lakhelyemtől pár száz méterre található jó hangulatú étterem. A kiszolgálás kiváló, az árak nem drágák és napi menü is van. Mindenkinek ajánlom, hogy térjen be oda egy étkezésre. Én a minap családtagjaimmal jártam ott és máskor is vissza fogok térni!
Kiváló 2015. január 13.a párjával járt itt
Gyors kiszolgálás! Kiváló ételek! Tiszta környezet, családias hangulat! Nekünk nagyon megfelelt! Ha tehetjük mindig ide járunk a párommal! Ételek árban kedvezőek, bátran tudom ajánlani mindenkinek egy kellemes ebéd vagy vacsora jó hangulatban való elfogyasztásához! Nyáron a terasz rész is kitűnő!
Gyenge 2014. június 17.a párjával járt itt
Soha többet Borostyán. Rossz minőségi étel, borzalmas kiszolgálás, mely még lassú is. Több mint 20 percet vártunk csak arra, hogy a pincér az asztalunkhoz jöjjön.
Ami még bosszantó volt, hogy túl sokára hozták az ételt és a leves olyan hideg volt, hogy a zsír úszott a tetején. Ebbe az étterembe biztosan soha többé nem megyek és nem is fogom ajánlani senkinek sem.
Kiváló 2013. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
Tetszetős hangulatos étterem finom ételek gyors kiszolgálás.SZÉP-kártya elfogadás is nagyon jó.Tulaj is felszolgált bedobta magát nagyon pozitív.5 ezer forintból négyen(2 gyermekemmel) megebédeltünk ittunk és még kávéztunk is.Menüt ettünk de az étlapról sem drága az étel (1200-1600) ft.
Máskor is fogunk menni.
Kiváló 2013. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Szolid árak, gyors kiszolgálás, házias ízek és makulátlanul tiszta mellékhelységek jellemezik ezt a helyet. A lisztérzékeny gyermekünk is jól lakott és elégedett volt a kapott étellel! ( ez bizony nagy szó! ) Nagyon szimpatikus, hogy 7 napos a menülapjuk. Ha legközelebb Nyíregyházán járunk, biztosan itt fogunk ebédelni! Én mindenkinek ajánlom. Marosi Tímea, Kecskemét
Kiváló 2013. június 20.gyerekekkel járt itt
Kitűnő,finom ételek,szolid árakkal,megfelelő mennyiség és ízléses tálalás,ízléses,nagyon szép berendezés,udvarias kiszolgálás,kitűnő étel és italválaszték. Mindenkinek bátran merem ajánlani. Legközelebb,ha lesz valamilyen családi vagy baráti rendezvény,ezen a helyen fogjuk megtartani. Nem kizárt az sem,hogy egy jó vacsorára alkalmanként be fogunk térni.