durable

durable adatlapja

Regisztráció2013.08.09
Utoljára itt2021.07.23

Kiváló 2013. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Szolid árak, gyors kiszolgálás, házias ízek és makulátlanul tiszta mellékhelységek jellemezik ezt a helyet. A lisztérzékeny gyermekünk is jól lakott és elégedett volt a kapott étellel! ( ez bizony nagy szó! ) Nagyon szimpatikus, hogy 7 napos a menülapjuk. Ha legközelebb Nyíregyházán járunk, biztosan itt fogunk ebédelni!
Gyenge 2014. január 25.családjával járt itt
A tér különböző hangulatú (leginkább kaotikus) részekre van osztva. Van itt szegényes étkező, régimódi nappali, műhely és néhány meghatározhatatlan kevert stílusú asztal. Talán a romkocsmákon szocializálódott fiataloknak tetszik az öszkép, de engem inkább megrémisztett. A kiszolgálás lassú, nem igen foglalkoznak a vendégekkel.
Kecske Bárszínház / steak & sushi válasza
Kedves Kommentáló!
Kronológiai sorrendben szeretnék választ adni felvetéseire.
Tény, hogy a tér eltér a megszokottól, ez volt a cél. Kérem ne rémüljön meg a változástól az újtól. A kiszolgálás színvonaláért szíves elnézését kérem, ezen igyekszünk javítani a jövőben. Bár azt nem értem, hogy lehet nem-igen foglalkozni valakivel.
2014. február 4., Kecske Bárszínház / steak & sushi, kecske
Átlagos 2015. február 13.egyedül járt itt
A költözés és újranyitás óta többször jártam az új Rozmaringban, de sajnos már nem találom azokat az ízeket, amikért anno a kedvenc éttermemnek neveztem. A három szakácsból csupán egy maradt, és sajnos ő pont nem az, aki miatt érdemes gasztronómiai kaland miatt ide beülni. . . Viszont a pincérek figyelmessége kifogástalan.