Burger Pub Nyíregyháza

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Burger Pub Nyíregyháza vélemények

Kiváló 2022. szeptember 29.barátokkal járt itt
A minap baráti körben jártam itt és nagyon megfogott a hely szelleme. Igényes és aranyos burgerező, kedves kiszolgálással és széles minőségi választékkal fogadott. Barátaimmal jól éreztük magunkat és nagyon finomat étkeztünk. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 63 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. november 30., kollégákkal járt itt
Kollégáimmal ebédeltem itt egy esős napon. Maga az étterem tiszta, hangulatos. Napi menüt ettünk, ami kiadós és ízletes volt, viszont úgy gondolom, hogy ár/érték szempontjából 15-20%-al drágábbak, mint elvárható lenne. Ugyanez a helyzet az étlapon szereplő ételekkel, hamburgerekkel kapcsolatban is. SZÉP kártyát nem, viszont bankkártyát elfogadnak.
Kiváló 2016. március 31.a párjával járt itt
Az etlapon a kezmuves hamburgerek szeles valaszteka tarul elenk a hagyomanyostol az extrem izvilaguig. Piritott zsomle, friss, finom hus, rengeteg zoldseg es otletes szoszok. En egy friss burgert rendeltem. A hozza kinalt hazi sultkrumplit kar lett volna kihagyni, amihez pikans martogatos is jar. Ezek utan meg elfogyasztottam egy isteni turo rudi milkshaket is, amit szinten tudok ajanlani.
Kellemes, retro hangulatu hely, gyors es udvarias kiszolgalassal ;)
Burger Pub Nyíregyháza - Étel/italBurger Pub Nyíregyháza - Étel/italBurger Pub Nyíregyháza - Étel/ital
2016. február 4.egyedül járt itt
Nyíregyháza központjába található! Sajtos hamburgert ettem itt, ami nagyon jó volt, 20 percet mondtak várakozási időnek, de szerintem hamarabb elkészült! Hangulatos az elrendezése. Csak ajánlani tudom! Nemtudom mit írhatnék még ide többféle hamburger volt lehetett miből válogatni! Közel van a központhoz, így evés után indulhat a városnézés, mivel én is így tettem