Paleolit édességek

Édes Anna Cukrászda NyíregyházaÉdes Anna Cukrászda Nyíregyháza a térképen

Átlagos 2015. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2015. augusztus 21.
A cukrászdára teljesen véletlenül akadtam rá a főutcán lévő OTP-épület átjárójában, egy eldugott kis sarokban. Aki célirányosan érkezik, az biztos megtalálja, de egyáltalán nem feltűnő a portálja.
A cukrászdában laktóz-, liszt- és cukormentes édességeket, sütiket, tortákat, aprósüteményeket lehet kapni, valamint ehhez kapcsolódóan alapanyagokat is.
Kis alapterületű hely, egy idősebb hölgy szolgált ki, aki készségesen adott felvilágosítást az egyes sütemények összetevőiről. Én szerencsére nem szenvedek semmilyen betegségben, és mindenféle édességeket szoktam enni, egészségügyi probléma miatt nem kell diétáznom, de nyitott vagyok az újdonságokra, szívesen kipróbálok ilyen desszerteket is. Már csak azért sem mulasztottam volna el, mert Nyíregyháza belvárosa nem bővelkedik cukrászdákban, és már nagyon ki voltam éhezve valami finomságra.
Rábökéses alapon egy narancsos csoki tortaszeletet kértem, ami elfogyott ugyan, de mély benyomásokat nem hagyott bennem. Itt is ugyanaz volt az érzésem, mint már több másik diétás cukrászdákban (kivéve a Naspolya Nassoldát, de az egészen más kategória Pesten), hogy valami nagyon hiányzik ezekből a sütikből. Nem áll össze harmonikusan, nem olyan finom, egyáltalán nem azt az ízt kapom, amit egy édességtől elvárok.
Árban drágább volt, mint a többi helyi cukrászda, de ez a drágább alapanyagok miatt érthető is.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Édes Anna Cukrászda Nyíregyháza - EgyébÉdes Anna Cukrászda Nyíregyháza - Külső képÉdes Anna Cukrászda Nyíregyháza - BelsőÉdes Anna Cukrászda Nyíregyháza - Étlap/itallapÉdes Anna Cukrászda Nyíregyháza - Étel/italÉdes Anna Cukrászda Nyíregyháza - BelsőÉdes Anna Cukrászda Nyíregyháza - Belső
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Legjobb ár fürdőbelépővel