Átlagos kávézó kilátással a templomra

Like Cafe NyíregyházaLike Cafe Nyíregyháza a térképen

Átlagos 2015. májusban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2015. május 16.
Az ír pub mellett, a belvárosi sétálóutca elején található a Like Café. Őszintén szólva, az ilyen elnevezésű, trendinek látszani akaró helyektől általában inkább távolt tartom magam, de mostani pár napos nyíregyházi látogatásunkat a napi munka mellett (előtt/után) a vendéglátó helyek feltérképezésére is szenteltük.
Tekintettel a szép napsütéses időre, a teraszon foglaltunk helyet. Érdekes, hogy Nyíregyházán szinte minden terasz nagyon hasonlóan néz ki, nem tudom, ennek mi lehet az oka, mindenesetre a berendezéseket ugyanonnan vehetik.
A felszolgálók jobban el voltak foglalva a haverjaikkal, mint a vendégekkel, ami nem túl szimpatikus dolog, de túl sok időt nem töltöttünk el, csak 2 üdítőt ittunk meg, aztán továbbindultunk.
A többi helyhez képest drágább, budapesti árszínvonallal találkoztunk. Ár-érték arány nem reális.
Melegételt nem tartanak. Ilyen-olyan ital- és koktélakciók vannak, akciósan kerülnek az árak annyiba, mint más hasonló helyeken a városban.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Like Cafe Nyíregyháza - EgyébLike Cafe Nyíregyháza - Külső képLike Cafe Nyíregyháza - Belső

Like Cafe további értékelései

2015.04.02barátokkal
Nyíregyháza szívében fekszik ez a trendi nevet választott kávézó, sajátos, minket el nem ragadtató beltérrel. Több képernyőn is megy ez az, mint korunk általános betegsége, közben meg szól valami harmadik forrásból akármi, amiről szintúgy lemondanánk. Galérián ültünk le s ittunk meg italainkat....
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - All inclusive
All inclusive
2024.12.15-ig
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat fürdőbelépővel
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló