Hajdan talán jobb napokat látott vendéglátóipar egység

Ózoon Hotel étterme NyíregyházaÓzoon Hotel étterme Nyíregyháza a térképen

Szörnyű 2015. júniusban, csoporttal járt ittÉrtékelt: 2015. június 9.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Három napja jártam ott egy érettségi találkozó kapcsán. Csak az éttermet vettem igénybe.
Vendég csak elvétve akadt, bár nyár volt és szombat. A tisztaság - amennyire a körülmények szerint megítélhető volt - rendben van. Az éttermi szolgáltatás viszont számomra kritikán aluli.
A szervező által megrendelt vacsora után előkerült két lányka, akik érdeklődtek a további rendelést illetően. Többnyire nem tudták, mijük van, olyan érzésem volt, minta az utcáról találomra hívtak volna be segítőket. A megrendelt "nagyon komplikált" rendelésem - 2 dl száraz vörös bor, minden egyéb kívánalom nélkül - feledésbe merült. A továbbiakban is a hozzá nem értést, és talán az érdektelenséget tapasztaltam.
Állítólag a panzió valamilyen vendéglátó ipari iskola gyakorló helyét is betöltötte, a korábbi személyzetet szélnek eresztették, és a szakmához nem értőket raktak oda (de ennek az információnak a megbízhatóságáért nem tudok garanciát vállalni). 5 évvel korábban ez a panzió normálisabb képet mutatott.
Az árakról nem tudok semmit mondani, mivel a résztvevők egyben fizettek a szervezőnek több mindenért, és nem tudom, ebből mennyi jutott az ételre és italokra.
Összességében lehangoló volt a hely; saját elhatározásból nem mennék oda még egyszer.

Ózoon Hotel étterme további értékelései

2019.02.09családjával
Családi rendezvényre jöttünk ide 30 fővel. Húsleves volt és rántott hús vegyeskörettel. A felszolgálók nem álltak a helyzwt magaslatán de tudjuk be annak, hogy tanulók voltak. Az ételek maximum egy vasárnapi ebednek felelnek meg, szóval a szakácsra ráfér a fejlődés. Nem tartom valószínünek, hogy...
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Legjobb ár fürdőbelépővel