Pokoltanya Pizzéria Nyíregyháza

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Pokoltanya Pizzéria Nyíregyháza vélemények

Gyenge 2017. március 30.egyedül járt itt
Tegnapelőtt este bementem a pizzériába rendelni a családnak 2 pizzát! Amint beléptem illedelmesen köszöntem ahogy szoktam. . . amit elég gyengén viszonoztak a pult mögött- mellett álló legények! "erősen kétlem hogy vendégek voltak"
Az egyikkel közöltem volna mit is szeretnék, mire azt a választ kaptam várjak a diszpécserlányra majd felveszi a rendelést.
Átlagos 2016. szeptember 14.egyedül járt itt
Felkerestem ma ezt az éttermet, mert sokat hallom a reklámjukat a Nyíregyházi rádióban és kíváncsi voltam milyen is az a pokol! Sajnos csalódnom kellett mert először is nagyon nehezen találtam meg mert elveszlik az a kis épület a panelrengetegben és nem is az úton hanem egy játszótér és a 67-es számú épület mellett található!
Pokoltanya Pizzéria Nyíregyháza - Külső kép